Системи очищення води в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 24 серед 171 товар

Вода в будинку або квартирі повинна бути чистою - це важливо для кожної людини, яка цінує своє здоров'я і гігієну. На жаль, ми не завжди можемо вплинути на якість води там, де живемо. Тому наш магазин пропонує товар під назвою «фільтр для води», який можна використовувати для покращення якості води у вашому домі. Ми пропонуємо професійні фільтри для очистки води, картридж фільтр для води, фільтри для пом’якшення води, фільтр грубої очистки води та багато інших пристроїв.

Чому купити фільтр для води так важливо?

Здоров'я: Фільтр на воду видаляє забруднення, такі як хлор, важкі метали, бактерії та віруси, що можуть шкодити вашому здоров'ю. Фільтр води допомагає забезпечити чисту та безпечну воду для пиття та приготування їжі.

Смак та аромат: Фільтри для очищення води видаляють неприємні запахи та смаки з води, роблячи її більш приємною для споживання. Це особливо важливо в областях з високим вмістом хлору або інших хімічних речовин у воді. Водяні фільтри рятують від потрапляння цих речовин в організм.

Захист обладнання: Фільтри екософт захищають ваше побутове обладнання, таке як чайники, кавоварки, пральні машини та котли від накопичення вапняку та інших відкладень, що можуть призвести до поломок та скорочення терміну експлуатації. Проблему з жорсткою водою може вирішити фільтр для пом’якшення води, завдяки якому прання, кип’ятіння води не буде призводити до утворення вапняного нальоту. 

Перед тим, як купити фільтр для очистки води, потрібно знати, що фільтр для очищення води має свої види :

  • Фільтр пом'якшення води - його роль в основному полягає в пом'якшенні води, завдяки чому вапняний наліт не осідає в трубах і побутових приладах, таких як пральні машини, посудомийні машини, чайники, праски і т. д. Якщо не купити фільтра для води з функцією пом’якшення, то утворення кальцієвих відкладень може мати дуже негативний вплив на труби і прилади.
  • Вугільний фільтр для води – це також дуже популярні фільтри для питної води, які не тільки впливають на якість води, а й покращують її смак і запах. Ці фільтри ecosoft містять активоване вугілля, яке видаляє леткі органічні сполуки, пестициди, гербіциди, а також хлор, бензол, радонові сполуки, розчинники та інші залишки, які неможливо знайти у водопровідній воді через людське втручання. Але їм потрібна періодична заміна фільтрів екософт, щоб залишатися ефективними.
  • Ультрафіолетовий фільтр для питної води і стерилізації – такий фільтр для води екософт також має дуже сприятливий ефект і вбиває хвороботворні мікроорганізми, віруси та бактерії, що знаходяться у воді. Такий фільтр очистки води випромінює ультрафіолет, який використовується в стерилізаторах, наприклад, косметологами чи стоматологами.
  • Магістральний фільтр для води - як видно з назви, це фільтри, які очищають увесь потік води, що входить в будівлю. Якщо ви вирішите купить фільтри для води такого виду, то маєте знати, що вони встановлюються перед пунктом входу води в будинок, тобто в магістраль.
  • Фільтр механічної очистки води - це фільтри грубої очистки води, які вловлюють тверді домішки і таким чином захищають інші встановлені пристрої, включаючи пом’якшувачі та засоби для видалення накипу. Найчастіше вони мають вставки з сітки. Щоб такий фільтр для води від заліза добре працював, його потрібно міняти в середньому через 6 місяців, в залежності від якості води.
  • Фільтри зворотнього осмосу – їх можна використовувати як фільтр для води в квартиру, так і як систему очистки води для будинку для очищення колодязної води.

Фільтри для води екософт, що доступні в нашому магазині, перш за все, прості в установці, ефективні та інноваційні. Якщо вас зацікавив будь-який фільтр для води ecosoft, ви можете проконсультуватися з нами і підібрати відповідний фільтр для гарячої води, фільтр для води картридж, магістральні фільтри для води, фільтр тонкої очистки води або окремі колби для фільтрів води.