Теплові насоси AUX в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 2 серед 2 товари

Теплові насоси AUX - це ефективне опалювальне обладнання, яке використовується для отримання тепла з довкілля та передачі його до приміщення для обігріву, охолодження та гарячого водопостачання. Тепловий насос AUX використовує технологію збору тепла з повітря, ґрунту або води, що дозволяє значно зменшити витрати на опалення порівняно зі звичайними системами опалення на основі газу або електрики. Теплові насоси повітря-вода AUX мають ефективну технологію роботи, завдяки якій можуть працювати при температурі повітря до -20°C, що дозволяє використовувати їх у будь-яку пору року. Крім того, теплові насоси AUX мають досить компактний дизайн, що дозволяє легко встановлювати їх в будь-яких умовах. Це забезпечує зниження вартості монтажу та збільшення ефективності опалення.

Однією з переваг опалення тепловим насосом AUX є його універсальність – він розроблений таким чином, що може працювати разом з теплою підлогою, радіаторами. Також він здатний готувати гарячу воду до 60°C навіть при зовнішній температурі -15°C. Теплові насоси марки AUX мають спеціальну функцію, яка першочергово та швидко готує ГВП. Додатковою перевагою теплового насоса AUX є функція дезінфекції, яка гарантує чисту воду та знищує бактерії Legionella. Клас енергоефективності насоса A+++, що означає низькі експлуатаційні витрати, особливо в поєднанні з іншими методами опалення.

Важливо те, що теплові насоси AUX працюють досить тихо і їх практично не чутно завдяки зниженому режиму роботи компресора і вентиляторів. Управління може бути ще зручнішим завдяки модулю Wi-Fi, який поставляється з насосом із заводу, що дозволяє користувачеві керувати насосом будь-звідки. Варто зазначити, що тепловий насос є системою, яка практично не вимагає обслуговування, відносно з іншими джерелами тепла. Заслуговує на увагу також режим відпустки, який можна активувати під час тривалої поїздки - тоді тепловий насос працюватиме в режимі опалення або приготування гарячої води з низькою температурою (за замовчуванням), що мінімізує ризик пошкодження установки при негативні зовнішні температури.

Загалом, купити тепловий насос Україна від бренду AUX є економічно вигідним та екологічно чистим рішенням для опалення і охолодження приміщень, яке може допомогти вам значно знизити витрати на енергопостачання та позитивно впливати на збереження навколишнього середовища.