Теплові насоси спліт-системи Panasonic в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 9 серед 9 товарів

Теплові насоси – це сучасна винахідлива та дієва система охолодження та опалення. За допомогою реверсивної функції вони мають властивість змінювати потік холодоагенту та працювати як на опалення, так і на охолодження помешкання. Охолодження тепловим насосом відбувається процесом поглинання тепла всередині будинку та виділення його назовні. А опалення тепловим насосом навпаки – поглинанням тепла від джерела енергії (грунту, води чи зовнішнього повітря) і віддачі його до приміщення. Перед тим, як тепловий насос купити варто знати, що він не створює тепла, а лише розподіляє його з джерел енергії, використовуючи для передачі холодоагент.

Повітряні теплові насоси досягають повної ефективності, якщо використовувати їх у поєднанні з радіаційним панельним опаленням, таким як підігрів підлоги. Чим нижча температура подачі, тим краще вони працюють. Тому, якщо є можливість врахувати цей момент на етапі планування будівництва, краще це не опустити.

Пропонуємо теплові насоси «повітря-вода» від Panasonic – це інноваційні системи з низьким споживанням енергії, розроблені для забезпечення ідеального комфорту і гарячої води в домі навіть за екстремальних зовнішніх температур.

Опалення будинку тепловим насосом повітря-вода Panasonic забезпечить вам найвищу в своєму класі енергоефективність та екологічність. Вони можуть забезпечити опаленням та гарячою водою для побутових потреб, і працюватимуть до зовнішньої температури повітря -20℃, що робить їх ідеальними для нашого клімату. Також доступна можливість нагрівати воду до 65℃, що дозволяє використовувати теплові насоси безпосередньо з радіаторами, а не лише з теплою підлогою.  

Компанія «Територія Сервісу» допоможе оцінити ваші вимоги і потреби до опалення та охолодження будинку, порекомендує та підбере правильну систему, щоб ви змогли впевнено купити тепловий насос у Івано-Франківську і бути спокійним за майбутнє.