Теплові насоси GREE в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 12 серед 12 товарів

Тепловий насос Gree – агрегат, який забезпечить теплом будь-яке приміщення!!!

З чим у Вас найперше асоціюється бренд Gree? Правильно – теплові насоси та кондиціонери! А чому? Тому, що обладнання Gree визнали одним з найбільш економних у світі.

Якщо Ви плануєте купити тепловий насос від 80 м2 до 350 м2, тоді Вам саме до нас. Адже тепловий насос Gree – агрегат, котрий забезпечить теплом будь-яке приміщення (ресторан, офіс, приватний будинок, дача, магазин…) з будь- якою площею. Тепловий насос повітря-вода, а саме «Versati»– найпопулярніша модель бренду Gree. Джерелом теплової енергії служить вуличне повітря, яким ми з Вами щоденно дихаємо і навіть не задумуємося, наскільки велику роль воно може відігравати у нашому житті, якщо його правильно використовувати. До конструкції входить зовнішній блок та гідромодуль (внутрішній блок). Для повної комплектації не вистачає водонагрівача, який безперебійно постачатиме гарячу воду. Він докупляється окремо і ніяк не погіршує якість роботи всієї системи.

Чим відрізняються теплові насоси для опалення будинку Gree від інших брендів?
- відносно невисока ціна беззаперечно відповідає якості;
- компактність установки обладнання;
- надійність;
- заощадження та економність.

Повітряний тепловий насос моделі Versati працює не лише на опалення (радіаторне чи тепла підлога), а й успішно виконує функцію охолодження, підігріву та подачі гарячої води. Максимальна потужність охолодження\обігріву становить 15 кВт. Цього показника цілком вистачає для опалення та підігріву води при вуличній температурі -20°С -+40°С, охолодженні – +10°С-+40°С. Вони розраховані для користування не на рік чи два, тому купляючи цей тепловий насос для опалення будинку будьте впевнені, що його окупність складає приблизно 5 років, на відміну від інших. Тому, що його ціна набагато краща та доступніша за німецькі чи японські бренди.

Купити повітряний тепловий насос Gree Ви можете у нашому інтернет-магазині або звернувшись до нас особисто чи по телефону за консультацією.