Водяний бак теплового насосу Gree Versati II «повітря-вода» SXVD300LCJ/A-K

Бренд: GREE
Номер: SXVD300LCJ/A-K
1грн
$0
0
В наявності
Опис

Енергозберігаюча система з тепловим насосом «повітря-вода» здатна не тільки опалювати і охолоджувати. Досить підключити бойлер непрямого нагріву до системи Versati і тепловий насос забезпечить гарячим водопостачанням всю сім'ю.

Водний бак Gree об'ємом 200 або 300 літрів може бути оснащений одним або двома теплообмінниками статичного нагріву. Його нержавіючий корпус не схильний до корозії, а тен потужністю 3кВт додатково підігріває воду в накопичувальному баці. Температура підготовленої води знаходиться в діапазоні від +40 до + 80 ° С. Вода, нагріта в бойлері Gree до температури вище + 70 ° С, піддається знезаражувальній обробці, при якій практично повністю знищуються бактерії.

У корпус бака поміщена перфорована трубка, через яку подається холодна вода. Такий спосіб гарантує ефективне підмішування холодної води, а постійна температура досягається за рекордно короткий час.

Вибравши водний обігрів пріоритетним режимом, тепловий насос переключиться в режим охолодження або повітряного обігріву тільки після завершення нагріву води для накопичувального бака.

Характеристики
Джерело тепла
повітря/вода
Максимальна потужність, кВт
3
Об'єм, л
300
Електроживлення, В/Гц/Ф
220V-240V-1Ph-50Hz
Потужність електричного нагрівача, Вт
3
Діаметр труб для води (вхід/вихід), мм
12.7
Вага, кг
82
Габарити (ᴓхН), мм
620x1620
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід