Радіатори сталеві в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 24 серед 1812 товарів

Чому варто вибрати сталеві радіатори опалення?

Більшість радіаторів опалення виготовляються з одного із чотирьох різних матеріалів: сталі, алюмінію, біметалу або чавуну.

Сталь є сплавом заліза і вуглецю, тому вважається твердішою і міцнішою ніж, наприклад, алюміній. Незважаючи на те, що сталь дешева, вона дуже важка, що робить її трудомісткою в установці.

Радіатори опалення сталеві мають багато переваг. Перш за все, сталеві радіатори відмінні теплопровідники. У порівнянні, скажімо, з чавунними радіаторами, радіатори сталеві досить швидко нагріваються і довго зберігають тепло у домі навіть після вимкнення системи опалення.

Метал надзвичайно міцний, тому металеві батареї для опалення більш стійкі до іржі та корозії. Радіатор опалення сталевий має ще один великий плюс: за ним легко доглядати та легко підтримувати в чистоті. Швидке протирання теплою водою з м’яким миючим засобом – це все, що потрібно для того, щоб радіатор сталевий залишився чистим та блискучим. Неминучі дрібні подряпини, бруд, відбитки та сліди, які виникають у повсякденному житті, легко усуваються.

Універсальність – це ще одна велика перевага, яку мають батареї сталеві. У наш час радіатори не повинні бути сірими і нудними. Сучасні сталеві батареї опалення доступні у величезному асортименті різних відтінків, стилів, форм і розмірів. Сталь добре піддається обробці. Тому, це матеріал, який не тільки добре працює, але також може виглядати дуже стильно.

Сталеві батареї опалення розрахунок

Правильний вибір, перед тим як купити сталевий радіатор, може допомогти зменшити ваші комунальні рахунки. Наприклад, якщо купити сталеві радіатори занадто великі, вони безпощадно пожиратимуть ваші комунальні витрати, а якщо купити сталеві батареї занадто малого розміру та потужності, то вони не забезпечать достатньо тепла, хоч і будуть постійно працювати на максимум. Щоб полегшити ваш вибір, ми додатково пропонуємо розрахунок сталевих радіаторів на площу, який необхідний для того, аби забезпечити комфортне та ефективне опалення ваших кімнат. Ми допоможем вам визначити, чи вам потрібні сталеві радіатори тип 22, 11, 33, сталеві радіатори з нижнім підключенням чи боковим, тощо. На правильну таблицю розрахунку сталевих радіаторів опалення впливають такі фактори:

  • розміри приміщення, включаючи висоту стелі;
  • кількість вікон у кімнаті;
  • розмір вікна;
  • тип скління (зазвичай одинарний або подвійний);
  • кількість стін зовні будівлі;
  • матеріал зовнішньої стіни;
  • наявність додаткових приміщень, що знаходяться над чи під кімнатою.

Радіатори опалення металеві є одними з найпопулярніших радіаторів на ринку сьогодні. Завдяки широкому асортименту нашого інтернет-магазину ви завжди знайдете і зможете купити радіатори опалення сталеві тієї моделі, яка підходить саме вам і вашому дому. Ми маємо батареї різного виробника, в тому числі сталеві радіатори українського виробництва. На сталеві радіатори опалення ціна більш ніж доступна, тому інтернет-магазин «Території Сервісу» пропонує купити радіатори опалення сталеві у Івано-Франківську за вигідними цінами прямо на нашому сайті, не виходячи з дому.