Теплові насоси спліт-системи COOPER&HUNTER в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 18 серед 18 товарів

Пропонуємо до вашої уваги альтернативні варіанти опалення тепловими насосами або ж охолодження будинку та скорочення рахунків за комунальні послуги. Теплові насоси для опалення є перевіреною та надійною технологією, які здатні забезпечити цілорічний контроль комфорту у вашому домі, постачаючи тепло взимку, охолоджуючи літом і в деяких випадках нагріваючи воду для вашого будинку.

Теплові насоси стануть чудовим вибором у різноманітних сферах вжитку, як у нових будинках, так і в модернізації існуючих систем опалення та охолодження. 

Для того, щоб отримати найкраще співвідношення ціни та якості пропонуємо теплові насоси «повітря-вода» COOPER&HUNTER, які дуже добре поєднуються із системою теплої підлоги, оскільки працюють навіть при низьких температурах. Купити тепловий насос «повітря-вода» COOPER&HUNTER – це отримати сучасне обладнання для забезпечення тепла у власному домі. Беручи до уваги останні дослідження, щодо енергоефективності теплових насосів цього бренду, відомо, що відразу після їх встановлення середньостатистичні витрати на тепло зменшуються у чотири рази.

Чим приваблює монтаж опалення тепловим насосом COOPER&HUNTER?

  • поєднання в обладнанні сучасних енергоефективних технологій
  • зменшення витрат електроенергії до теплової енергії у співвідношенні 1кВт до 4кВт
  • обладнання призначене для пристосування у різних кліматичних умовах
  • термін служби становить понад 15 років
  • максимум екології, мінімум шкоди довкіллю
  • обслуговування не створює труднощів та не вимагає особливого догляду…

Обравши теплові насоси COOPER&HUNTER ви однозначно зменшите рівень енергетичної незалежності, самостійно контролюючи температурні показники, тарифи та споживання у власному житлі.

Враховуючи велику кількість різних типів систем і варіантів, часто буває важко визначити, який саме тепловий насос стане правильним вибором для вашого будинку. Фахівці «Території Сервісу» допоможуть вам у цьому питанні і виберуть для вас найкращий тепловий насос у Івано-Франківську!