Радіатори алюмінієві в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 19 серед 19 товарів

Нова епоха алюмінієвих радіаторів

При покупці радіатора опалення дуже важливо зрозуміти основи кожного металу. Найновіший з усіх матеріалів для радіаторів – алюміній, який, завдяки своїй високопровідній тепловій енергії, стає дуже популярним.

Чому так важливо купити алюмінієві батареї?

Купити алюмінієві радіатори варто, оскільки цей пристрій має багато переваг. Зазвичай батареї алюмінієві більш енергоефективні, ніж традиційні моделі радіаторів. Завдяки цьому алюмінієві батареї зменшують витрати на опалення. Радіатори алюмінієві стійкі до іржі та корозії, а також до механічних пошкоджень. Завдяки цьому вони мають більший термін служби. Є ще одна важлива причина, чому варто купить алюмінієві батареї. Цей матеріал є екологічно чистим. Це повністю відновлювана сировина, яку можна переробити.

Алюміній – це метал, який не зустрічається в природі. Алюміній отримують із сульфатів, і йому необхідно кілька десятиліть, щоб стати матеріалом масового виробництва. Це міцний, довговічний метал, який надзвичайно стійкий до корозії завдяки тонкому шару оксиду алюмінію. Він також буде протистояти важким навантаженням, за рахунок своєї пластичності та еластичності. На додаток до цього, алюміній має надзвичайно малу масу для свого об’єму, він у 2,5 рази менш щільний, ніж сталь, що значно полегшує процес монтажу.

Алюмінієві радіатори опалення мають надвисоку теплопровідність (до 5 разів ефективніше, ніж сталь). А це означає, що вони виділяють багато тепла, найбільше з усіх радіаторів. Результатом цього є високий рівень BTU. Якщо взяти до уваги радіатори однакового розміру зі сталі, алюмінію та чавуну, алюмінієвий радіатор опалення буде виробляти у 2-3 рази більше BTU у порівнянні з іншими. У результаті чого, ви можете обігріти більший простір за допомогою лише одного алюмінієвого радіатора. Це робить радіатори опалення алюмінієві ідеальним вибором для приміщень, які опалюються лише кілька разів на рік.

Також батареї опалення алюмінієві зменшують споживання енергії, що призведе до економії на рахунках за газ, електроенергію та воду. Для роботи їм необхідний невеликий вміст гарячої води з котла, а це означає, що їм не потрібно працювати так довго, щоб максимально обігріти кімнату.

Алюмінієвий радіатор однаково пристосований для різних за призначенням приміщень. Його секційна конструкція дозволяє зібрати діапазон розмірів так, щоб швидко та ефективно задовольнити потребу в тепловій потужності будь-яке приміщення.

Алюмінієвий радіатор - ідеальний вибір для вашого опалення. Якщо ви бажаєте придбати радіатор, який буде відповідати не тільки вашим вимогам щодо економічності, але й енергоефективності, не шукайте інших радіаторів!

Асортимент, представлений в нашому інтернет-магазині, припаде до смаку в кожному домі. Ми пропонуємо вам також купити радіатор опалення алюмінієвий не тільки цілим комплектом, а й окремі ребра, що входять до пропонованих радіаторів. Рекомендуємо ознайомитися з нашою пропозицією на алюмінієві батареї ціна. В основному ми рекомендуємо купити алюмінієві радіатори опалення бренду Armatura і Calor, які користуються великою популярністю в нашому, завдяки довгостроковій гарантії.

Різноманітний і гнучкий матеріал, алюміній є відмінним співвідношенням ціни і якості. Завдяки їх універсальності ви можете знайти і купити алюмінієві радіатори опалення в Івано-Франківську різних конструкцій: від сучасних моделей вертикального типу, до більш традиційних горизонтальних радіаторів. В інтернет-магазині «Території Сервісу» доступний широкий асортимент традиційних і сучасних алюмінієвих радіаторів, які гарантують високу якість та довговічність. У нас ви завжди знайдете радіатори опалення алюмінієві, ціни яких цілком доступні для того, щоб стати ідеальним варіантом для вашої системи опалення.