Радіатори біметалеві в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів

Біметалеві радіатори для обігріву на довгі роки

При встановленні системи опалення важливо купити якісні батареї, щоб забезпечити теплом своє помешкання на довгі роки. Вибір батарей на інженерному ринку дуже широкий. Але багато фахівців рекомендують купити біметалеві радіатори опалення. Детальніше розглянемо цей вид обладнання.

За своїми властивостями і потужністю радіатори біметалеві перевершують сталеві радіатори в розрахунках тих же розмірів. Радіатор опалення біметалевий ефективний у важких умовах експлуатації, його невелика вага і висока міцність (у кілька разів перевищує сталеві та алюмінієві опалювальні прилади) прослужать багато років, не вимагаючи особливого догляду та додаткових витрат. Крім того, біметалеві радіатори відгуки говорять, що їх зварна сталева конструкція стійка до ударів твердих часток, які переносяться разом з теплоносієм. Біметалеві батареї мають відмінні теплообмінні властивості, що дозволяє їм швидко нагріватися і передавати тепло в приміщення. Це робить їх енергоефективними. Якщо вирішите купити радіатор біметалевий, вам варто знати, що вони володіють вигідною вагою, що спрощує процес їх транспортування та установки. Крім того, обслуговування таких радіаторів – завдання легке, а на біметалеві батареї опалення ціни ще приємніші.

Батареї біметалеві не лише функціональні, але й привабливі з дизайнерською зовнішністю. Тому, якщо купити радіатори опалення біметалеві, вони можуть стати не лише ефективним елементом опалення, а й частиною інтер'єру вашого будинку чи офісу.

Своє найменування радіатори опалення біметалеві отримали шляхом використання у побудові двох металів одночасно. Вони складаються зі сталевих труб і наварених на них ребер з алюмінію. За допомогою такої комбінації біметалеві радіатори визнають найкращими на ринку. Сталеві труби відповідають за тривалість роботи батарей і самої системи загалом. А призначення алюмінію – якнайшвидше обігріти приміщення завдяки високій тепловіддачі. Зважаючи на практичність біметалічних радіаторів, термін служби системи сягає до 20 років.

Змагаючись з іншими матеріалами виготовлення батарей, пропонуємо купити біметалічні радіатори опалення з огляду на такі переваги:

  • стійкість роботи;
  • енергоефективність та підвищений рівень тепловіддачі;
  • внутрішні труби мають антикорозійні властивості, що значно продовжує термін експлуатації;
  • підходять для використання в централізованих та індивідуальних системах;
  • простота монтажу;
  • різноманітність дизайну.

Перед купівлею товару кожен споживач оголошує свої вимоги. Для когось важлива ціна, іншим важливо, щоб була якнайвища якість. Радіатори опалення біметалеві, ціна яких приблизно на 30% вища, ніж на алюмінієві, є найпопулярнішими серед споживачів. Для них характерний підвищений рівень тепловіддачі, завдяки виготовленню з двох матеріалів, та високий термін служби.

В інтернет-магазині «Територія Сервісу» існує широкий асортимент радіаторів опалення. Ціни біметалевих радіаторів опалення можуть різнитися взаємозалежно від  країни виробника.

Ми допоможемо вам визначитися з типами, всіма характеристиками, обрати свого фаворита і купити радіатори опалення біметалеві в Івано-Франківську. Ми чітко розуміємо, що кожен клієнт прагне, щоб його система опалення була ефективною і довговічною. Тому перед покупкою проводимо нескладний аналіз, щоб вирахувати необхідну потужність і правильний розмір обладнання.