Тепла підлога в Івано-Франківську

Під час будівництва нового житла все більше людей вирішують зробити монтаж теплої підлоги в будинку чи квартирі. Це зручне рішення для обігріву, що забезпечує високий комфорт і хороший розподіл температури.

Переваг купити теплу підлогу багато:

  • Тепла підлога є хорошою альтернативою традиційним настінним радіаторам. У цьому випадку тепло поширюється від підлоги до стелі по всій кімнаті.
  • Завдяки рівномірному розподілу тепла, циркуляція повітря відбувається повільніше і спричиняє менший рух пилу, що робить теплий пол під плитку хорошим вибором для алергіків.
  • Якщо додатково купити терморегулятор для теплої підлоги, електро тепла підлога не перегріватиметься зайвий раз, а дозволить підтримувати задану температуру тоді, коли вам це найбільш необхідно.
  • Тепла підлога під плитку працює при низьких температурах, що робить її енергоефективною. Тепла підлога електрична і тепла підлога водяна краще працює при нижчих температурах, ніж традиційні опалювальні системи.
  • Як електрична тепла підлога, так і водяна тепла підлога не займає жодного додаткового місця в приміщенні, оскільки вона розташована під покриттям підлоги.
  • Електрична тепла підлога під плитку та тепла водяна підлога дозволяє розподілити тепло рівномірно по всьому приміщенню, надаючи можливість одночасно опалювати простір і створювати зручний мікроклімат.
  • Інфрачервона тепла підлога дозволяє зберегти естетичний вигляд приміщення, оскільки немає потреби встановлювати величезні радіатори чи конвектори.
  • Підлога з підігрівом вимагає мінімального обслуговування під час експлуатації.

Водяна і електрична підлога підходить для всіх типів приміщень, як великих, так і маленьких. Ця система опалення гарантує винятковий тепловий комфорт, тому її варто встановлювати в окремих кімнатах - вона підійде для вітальні, кухні чи ванної кімнати.

Обігрів підлоги складається з системи труб, змонтованих під підлогою. У залежності від типу монтажу теплої підлоги під плитку, під підлогою розташовуються водопровідні труби або електричні нагрівальні елементи. В цьому інтернет-магазині можна купити все що потрібно для теплої підлоги, а саме: купити пінопласт для теплої підлоги, купити мати для теплої підлоги і кабель для теплої підлоги, купити фольгу для теплої підлоги, водяна тепла підлога купити.

Наша компанія також виконує монтаж електричної теплої підлоги під плитку та водяну теплу підлогу вже багато років поспіль. Саме тому ми пропонуємо водяний та електричний підігрів підлоги з найякісніших матеріалів, перевірених роками. Наш асортимент відрізняється високою надійністю та тривалим терміном служби.

Тепла підлога встановлюється під будь-яке підлогове покриття, тому тут ви зможете знайти і купити теплу підлогу під плитку, купити теплу підлогу під лінолеум або купити теплу підлогу під ламінат. Тут ви маєте змогу купити теплу підлогу в Івано-Франківську за надзвичайно привабливою ціною. Також ми маємо сучасне та просте у використанні обладнання для контролю електричної теплої підлоги. У підсумку ви можете теплу підлогу купити, налаштувати її і насолоджуватися автоматичною системою опалення будинку. Сконтактуйте з нами в будь-який час. Ми завжди раді дати відповіді на всі ваші запитання та підштовхнути вас на правильний вибір.