Інфрачервоні обігрівачі

Знайдено: 1 - 24 серед 27 товарів
3 299грн
$88
82
3 899грн
$104
97
4 799грн
$128
119

Ефективність панельних обігрівачів

Інфрачервоне опалення існує з давніх-давен. Наш найвідоміший інфрачервоний обігрівач - це сонце, яке може зробити теплим навіть холодний зимовий день. Але сонце не може повноцінно обігріти приміщення всередині. Тому сучасний інженерний ринок пропонує купити електропанелі опалення.

Вони працюють за рахунок нагрівання повітря, яке знаходиться в приміщенні. Цей процес створює так званий конвекційний цикл опалення, коли більш холодне повітря в кімнаті опускається, проходячи через нагрівач, а потім, коли стає теплим, піднімається. І так відбуватиметься доти, доки все повітря в кімнаті не досягне постійної температури.

Такий тип опалення менш енергозатратний, за рахунок низької вартості за електроенергію. Кількість споживаної енергії буде залежати від того, наскільки велика і холодна кімната. Але керамічні панелі опалення не завжди можуть стати основним видом обігріву приміщень. Оскільки гаряче повітря, яке природним чином переміщується в більш холодні зони, можна швидко втратити через протяги чи погану ізоляцію будівлі. Проте це не означає, що як тільки обігрівач вимикається, повітря починає одразу охолоджуватися. Просто для відновлення тієї самої температури йому знадобиться трішки більше часу, ніж, наприклад, батареям, які працюють від котла.

Керамічна панель опалення забезпечує миттєве, регульоване тепло і підходить практично для будь-якого приміщення. Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент настінних панельних обігрівачів, від простих моделей, до більш сучасних з таймерами.

Якщо ви все ще не впевнені і хочете отримати додаткову інформацію, зв`яжіться з нами і ми з радістю допоможемо вам купити електропанель в Івано-Франківську з безкоштовною доставкою по місту.