Інфрачервоні обігрівачі в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 24 серед 27 товарів
3 299грн
$79
72
3 899грн
$93
85
4 799грн
$115
105

Інфрачервоні обігрівачі, ефективність та користь

Інфрачервоне опалення існує з давніх-давен. Наші найвідоміші обігрівачі інфрачервоні - це сонце, яке може зробити теплим навіть холодний зимовий день. Але сонце не може повноцінно обігріти приміщення всередині. Тому сучасний інженерний ринок пропонує купити інфрачервоні обігрівачі. Їх ще також називають довгохвильові обігрівачі.

Довгохвильові інфрачервоні обігрівачі працюють за рахунок нагрівання повітря, яке знаходиться в приміщенні. Цей процес створює так званий конвекційний цикл опалення, коли більш холодне повітря в кімнаті опускається, проходячи через нагрівач, а потім, коли стає теплим, піднімається. І так відбуватиметься доти, доки все повітря в кімнаті не досягне постійної температури.

Такий тип опалення менш енергозатратний, за рахунок низької вартості за електроенергію. Кількість споживаної енергії буде залежати від того, наскільки велика і холодна кімната. Але інфрачервоні керамічні обігрівачі не завжди можуть стати основним видом обігріву приміщень. Оскільки гаряче повітря, яке природним чином переміщується в більш холодні зони, можна швидко втратити через протяги чи погану ізоляцію будівлі. Проте це не означає, що як тільки обігрівач вимикається, повітря починає одразу охолоджуватися. Просто для відновлення тієї самої температури йому знадобиться трішки більше часу, ніж, наприклад, батареям, які працюють від котла.

Інфрачервоні обігрівачі, шкідливість

Інфрачервоні електронні обігрівачі вважаються безпечними для здоров'я у багатьох відношеннях. Ось кілька ключових аспектів, чому варто обігрівач інфрачервоний купити:

  1. Не використовують шкідливі речовини: Керамічні інфрачервоні панелі не використовують горіння, тобто вони не випускають дим або інші шкідливі речовини у повітря. Це робить їх придатними для використання у закритих приміщеннях без ризику отруєння.
  2. Беззвучні: Інфрачервоні панельні обігрівачі не використовують вентилятори для розподілу тепла, а, отже, їх робота абсолютно безшумна.
  3. Не викликають витоків газу або пилу: Оскільки вони не працюють на газі або інших традиційних пальних матеріалах, інфракрасні обігрівачі не викидають гази або пил, що може бути особливо корисним для людей з алергіями чи астмою.
  4. Не сушать повітря: Інфрачервоні керамічні панелі, працюючи, не потребують сухого повітря для передачі тепла, як це може бути у випадку радіаторів чи конвекторів.
  5. Без випромінювання ультрафіолету: Інфрачервоні пристрої зазвичай не випромінюють ультрафіолетове випромінювання. Чи шкідливі інфрачервоні обігрівачі у цьому випадку? – звісно, що ні!

Інфрачервоні керамічні панельні обігрівачі забезпечують миттєве, регульоване тепло і підходять практично для будь-якого приміщення. Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент настінних панельних обігрівачів, від простих моделей, до більш сучасних з таймерами. Плануєте купити обігрівач інфрачервоний? Наш асортимент складається з оптимального поєднання видатного сучасного дизайну та ефективної технології опалення. У нас ви можете інфрачервоні обігрівачі купити різних розмірів, форми, матеріалу та колірних варіантів. Наші керамічні інфрачервоні обігрівачі підходять для встановлення у вітальні, спальні, ванній кімнаті, а також у будь-яких інших кімната. Зазвичай найчастіше обирають настінні інфрачервоні обігрівачі, хоча практикують також встановлювати і стельовий інфрачервоний обігрівач.

Якщо ви все ще не впевнені і хочете отримати додаткову інформацію про інфрачервоні обігрівачі ціна, зв`яжіться з нами і ми з радістю допоможемо вам купити інфрачервоні обігрівачі Івано-Франківськ з безкоштовною доставкою по місту.