Дизайн інтер'єру

Викликати спеціаліста +38(096)806-96-39 +38(099)395-32-44Коли починається період ремонту квартири перше, що ми бачимо перед собою – це порожні стіни. І вже саме в цей момент ми намагаємося уявити, як буде виглядати майбутня спальня, якою буде вітальня, в якому стилі облаштувати ванну кімнату, як розмістити все на кухні… З’являється велика кількість ідей, безліч можливостей і ще більше запитань : з чого почати? у кого замовити дизайн квартири або дизайн будинку? якого дизайнера інтер’єру Івано-Франківськ обрати? які ціни на ремонт квартири в Івано-Франківську? як зробити якісний ремонт квартир під ключ Івано-Франківськ і не переплатити? чи може взагалі краще було придбати квартиру з ремонтом Івано-Франківськ і не псувати собі нерви? а якщо дизайнер Івано-Франківськ не зможе домовитися з будівельниками та монтажниками і все піде коту під хвіст? як зробити так, щоб інженерні комунікації не зіпсували дизайн квартири чи дизайн будинка? - все це вимагає професійної допомоги. Не маючи досвіду та знань у таких питаннях, важко зарадити всьому самостійно. Оскільки крім створення функціонального та стильного інтер’єру ховається ще й є ціла система інженерних комунікацій: опалення, сантехніка, електрика, кондиціонування, вентиляція, які мають гармонійно поєднуватися та функціонувати.


                     

КРАЩІ ДИЗАЙНЕРИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ТЕПЕР ПРАЦЮЮТЬ З «ТЕРИТОРІЄЮ СЕРВІСУ»

Компанія «Територія Сервісу» та дизайнерська компанія «Malyky» об’єднали свої зусилля, талант і працьовитість у спільну партнерську програму. Ми пропонуємо вам не тільки дизайн приміщення та ремонт квартири Івано-Франківськ, а й монтаж внутрішніх інженерних мереж : опалення, система кондиціонування та вентиляція, сантехніка, електрика, не порушуючи естетики дизайну. Всю роботу ми беремо на себе. Разом ми однозначно сильніші, більш конкурентоспроможні на ринку і кожен зі своєї сторони має можливість розвиватися. Але найбільше від нашої співпраці має вигоду клієнт, адже отримує готову квартиру під ключ чи будинок під ключ та повний комплекс послуг від А до Я.


ПРОПОНУЄМО ВАМ ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ДИЗАЙНЕРА ІВАНО-ФРАНКІВСЬК ВІД НАШИХ ПАРТНЕРІВ

Компанія «Malyky» - це найкращі дизайнери інтер’єру Івано-Франківськ, які володіють індивідуальним авторським стилем для створення дизайнерських рішень. Вже шість років вони створюють унікальний простір та максимально об’єднують зручність, естетику, функціональність та безпеку для своїх клієнтів. У них ви можете замовити дизайн інтер’єру, замовити дизайн будинку і замовити всієї квартири дизайн. Вони займаються вибором кольорів, текстур, форм, меблів та декору, щоб створити гармонійний дизайн будинків та привабливу внутрішню обстановку. Враховують стиль, настрій та особливості простору, а також індивідуальність та вподобання замовника. Набуті знання та досвід дають їм сміливість брати будинок під ключ Івано-Франківськ чи брати квартири під ключ Івано-Франківськ і задовольнити очікування навіть найвибагливіших клієнтів. Вони усвідомлюють, що правильне розташування квартир і дизайн інтер'єру мають велике значення для якості повсякденного життя. Правильно спланований простір полегшує функціонування та забезпечує домочадцям комфорт і зручність, завдяки чому вони почуваються особливими у власній квартирі. 

Переваги наших дизайн-партнерів можна перераховувати довго. Всі дизайнери Івано-Франківська рекламують себе однаково: компетентні співробітники, високотехнологічне та професійне обладнання, дозволи та ліцензії на всі види робіт – все це давно стало звичним явищем. Проте ми віддаємо перевагу діям перед словами: перегляньте фотографії, з прикладами виконаних проектів, і складіть власну думку про нашу кваліфікацію, досягнення та можливості.

Довіртесь нам, ми створимо для вас таке місце, куди ви з радістю захочете повертатися щодня!


Замовити дизайнера +38(096)806-96-39 +38(099)395-32-44