EcoPod – геодезичні будиночки у с. Яблуниця.

EcoPod – геодезичні будиночки у с. Яблуниця.

Встановлення системи кондиціонування та вентиляції.

Обираєте місце для відпочинку в горах та не знаєте на чому зупинитися? Глемпінг у Карпатах від «EcoPod» – це саме та локація, яку варто додати у список для обов’язкового відвідування.

  

Геокупол – це найкрутіша ідея комфортного відпочинку для тих, хто хоче втекти від шаленого, міського ритму та побути у гармонії із природою. Такі купольні конструкції з’явилися в Україні зовсім нещодавно, але вже встигли заповнити простори інтернету казковими краєвидами, викликати велике захоплення та нестримне бажання побачити все на власні очі.

 

Команда «ТЕРИТОРІЇ СЕРВІСУ» брала активну участь у створенні такого чудо-будиночка.

 Система кондиціонування бренду GREE – невід’ємна частина Вашого комфорту, про яку МИ подбали. Геодезичний купол побудований за таким принципом, що його дуже швидко можна обігріти та охолодити. Це відбувається за рахунок того, що повітря зовні та всередині розділяє не товстий шар стіни, а тонка мембрана з додатковою ізоляцією. За допомогою встановлених кондиціонерів мешканці геокупола проживатимуть в оптимальній температурі, яка позитивно впливатиме на самопочуття та загальні враження. Обладнання виконує функцію:

  • охолодження,
  • обігріву,
  • очищення,
  • озонування повітря.

 Система вентиляції марки PRANA – це чисте повітря, яке необхідне для здорового життя. Ми розуміємо наскільки важливо перебувати у приміщенні з нормальною вологістю. Тому наші спеціалісти встановили професійну систему рекуператорів, які активно забезпечують повітрообмін (поглинають та видаляють відпрацьоване повітря та відфільтровують те, яке надходить до приміщення із зовнішнього середовища). Ця система створює невелику кількість шуму та спокійно працює навіть уночі, оберігаючи Ваш здоровий сон.

Професійна система кондиціонування та вентиляції встановлена індивідуально під Ваші потреби на найвищому рівні та відповідає всім характеристикам для незабутнього відпочинку.

EcoPod, або життя під куполом.