Монтаж кондиціонерів мультиспліт-системи у ЖК «Міленіум»

Сучасні кондиціонери забезпечують максимально ефективний рівень охолодження, але лише за однієї умови – правильного підбору та монтажу. Якщо монтаж був неякісним і непрофесійним, робота кондиціонера гарантує вам низьку продуктивність і головний біль.

Нещодавно, на одному із об’єктів, ми встановили мультиспліт-систему кондиціонування, інверторного типу від виробника GREE. Система включає три внутрішні блоки, які підключені до одного зовнішнього. Зазначимо, що кількість внутрішніх блоків у мультиспліт системі може сягати навіть до п’яти.

Перед початком монтажу наш спеціаліст оцінив всі приміщення, щоб правильно розрахувати навантаження на охолодження. Оскільки воно залежить від розміру кімнат, висоти стелі, кількості вікон, тощо. Потужність усіх трьох кондиціонерів дорівнює 9 BTU. Вони рівномірно розподіляють холод по всьому будинку, очищають повітря від бактерій, нормалізують загальний фізичний стан осіб, що проживатимуть та покращують рівень вологості.

Спати, коли навколо нестерпна спека дуже нелегко. Навіть, якщо ви зможете заснути, все одно прокидатиметеся від задухи. Система кондиціонування, безумовно, є вирішенням цієї проблеми. Ваш сон не тільки стане кращим, але й швидше за все ви прокинетеся у гарному настрої.

Звернувшись до нас ви можете бути впевнені у тому, що:

  • отримаєте відповідну систему охолодження;
  • кондиціонер працюватиме максимально ефективно, з найменшими експлуатаційними витратами;
  • технічне обслуговування та можливий ремонт проводитиметься вчасно;
  • ваш простір буде комфортним як ніколи раніше!

Зателефонуйте до нас просто зараз, і наші спеціалісти зможуть порадити вам, який розмір і модель кондиціонера найкраще підходить для вашого будинку.