Встановлення системи кондиціонування у приміщенні ресторану Тернопільської обл.

Ресторан – це місце, де люди проводять час з близькими, відпочивають, куштують смачну їжу. Репутація такого закладу часто залежить не лише від смачної їжі, великих замовлень і заповненості залу, а й від рівня комфорту. Великий вплив на це має температура приміщення. У занадто холодному приміщенні відвідувачі будуть тремтіти, а в занадто спекотному буде неможливо перебувати.

У цьому ресторані, що знаходиться у Тернопільській обл., ми подбали про мікроклімат, який забезпечується касетним кондиціонером інверторного типу від виробника GREE.

  • Обладнання доставляє свіже повітря всередину приміщення і налаштовує його на бажану температуру, підтримуючи комфортне перебування.
  • Агрегат має досить високий показник енергозбереження, а також подає мінімальний рівень шуму.
  • Рівномірно розподіляє потік повітря по всіх доступних та мало доступних зонах.
  • Контролює та регулює рівень забруднення і появу неприємних запахів.

Правильне охолодження ресторану та приємне перебування за обіднім столом точно змусить ваших клієнтів повертатися знову і знову. Компанія «Територія Сервісу» має багаторічний досвід у кліматичній сфері. Ми зможемо допомогти вам забезпечити комфорт для ваших відвідувачів та безпосередньо усього персоналу, починаючи від проектування, встановлення і закінчуючи щорічним обслуговуванням. Зв’яжіться з нами сьогодні для отримання додаткової інформації.