Монтаж системи водопостачання, каналізації та сантехніки у закладі громадського харчування

Система водопостачання є важливою і невід’ємною частиною роботи закладу громадського харчування. Вона впливає на швидкість приготування страв, якість продуктів, чистоту посуду і навіть на тривалість черги до вбиральні. Від цього залежить якість роботи ресторану, обслуговування відвідувачів, рівень комфорту і безпосередньо ваша репутація.

У цьому ресторані, що знаходиться у населеному пункті Шайбівка Тернопільської області, ми облаштували систему водопостачання, каналізації та здійснили монтаж сантехніки.

  • Система каналізації встановлена за допомогою труб прихованого монтажу, яка відповідає за відведення стічних вод з кухні та санвузла. Система максимально безшумно та швидко керує відпрацьованим потоком води, під відповідним тиском, при цьому не створюючи неприємних запахів. 
  • Для закладів громадського харчування необхідне устаткування для ГВП більшого об’єму, потужності та з вищою температурою. Тому безперебійна подача гарячої води здійснюється за допомогою двох водонагрівачів непрямого нагріву ELDOM, ємністю по 200 л кожен, з температурою нагріву до 80°C, які працюють від окремої котельні на твердому паливі. 
  • Санвузол обладнаний раковиною, підвісним унітазом зі зливним баком прихованого монтажу та кнопкою змивання, широким дзеркалом з підсвіткою. 

Наша компанія виконує цілий комплекс інженерних послуг, що включає в себе проектування, монтаж і технічне обслуговування. Це стосується не лише систем водопостачання та каналізація, а й вентиляції, кондиціонування, електропостачання та опалення. Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся до нас і ми з радістю Вам допоможемо!