Монтаж системи опалення за допомогою теплового насосу приватний будинок, с. Драгомирчани

Монтаж системи опалення за допомогою теплового насосу – один із найбільш відповідальних етапів на початку будівництва та повного облаштування будинку. Від цього залежить все: від якості ремонту та рівня вологості, до стану Вашого здоров’я.

Для кожного будинку зокрема автономна система опалення може бути різною. Тому для кінцевого результату все обговорювалося зі замовниками ще на початковому етапі будівництва та розроблявся спеціальний проект. Основним видом опалення власники обрали тепловий насос Vaillant 12 кВт типу «повітря-вода». Це один із найбільш ефективних та економних видів опалення, який забезпечуватиме теплом та затишком впродовж багатьох років. Система повністю автономна і не залежить від господаря, не вимагає щоденного догляду. Для цього обладнання у будинку виділене окреме приміщення, в ньому знаходиться внутрішній блок теплового насосу, електричний котел Protherm skat 18 кВт, бак-акумулятор Drazice NAD 250 V1, стаціонарний бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 300 NTR/НP, насосні групи Barberi. Управління всією системою опалення здійснюється за допомогою погодозалежного регулятора sensoCOMFORT VRC 720 і модулем розширення VR 70. Автоматика дає можливість управляти температурою повітря в будинку, температурою теплоносія системи опалення, гарячого водопостачання, рециркуляцією, насосними групами. На задньому дворі розташований зовнішній блок теплового насоса.

Здійснений монтаж водяної теплої підлоги в декількох кімнатах та встановлені радіатори опалення. Це все під’єднано до колекторної системи, яка розподіляє воду від джерела тепла до точок обігріву.