Приватний будинок, с. Яблуниця.

Приватний будинок, с. Яблуниця.

Монтажні роботи на об’єкті по встановленні теплового насоса завершені. Розповімо Вам про деталі роботи та встановлене обладнання:

   1.Тепловий насос LG Therma V типу «повітря-вода». Теплові насоси такого типу ідеально підходять для встановлення як у приватних будинках, так і комерційних чи промислових. Цей тепловий насос універсальний у своїй функціональності і у цьому будинку він встановлений для:

    • обігріву приміщення за допомогою внутрішньопідлогових конвекторів (також може бути повітряне чи радіаторне – у залежності від Ваших уподобань);
    • ГВП для господарських потреб;
    • підігріву води у басейні.

    2.Автоматика котельні TECH. При зміні погоди на вулиці відповідно має змінитися мікроклімат і у приміщенні. Щоб вирівняти температуру ще декілька років тому треба було спускатися кожен раз у котельну і робити це власноруч. Вже сьогодні про це хвилюватися не варто, адже існує погодозалежна автоматика управління температурою повітря. Для цього потрібно лише один раз запрограмувати зручну для Вас температуру. Але більшість систем можуть і самостійно її регулювати.

    3.Теплообмінник для басейна. Для нагрівання води у басейні буде використовуватися спеціальний теплообмінник, який значно заощаджує електроенергію. А все тому, що він підключається до теплового насоса. Власникові потрібно буде лише поставити комфортну температуру на термостаті і коли басейн нагріється до тієї температури, теплообмінник вимкнеться автоматично. Потужність теплообмінника залежить від об’єму води у басейні та його розташування (вуличні басейни нагріваються довше, ніж ті, що знаходяться у закритому приміщенні).

    4.Тепловий акумулятор марки Drazice. На сьогоднішній день теплові акумулятори (або буферні накопичувачі) встановлюються вже не для економності, а як невід’ємна частина системи опалення. Основна функція його у тому, що він накопичує надлишкове тепло і не дозволяє йому марно розтрачуватись. Теплова енергія, що збереглася, у міру своєї необхідності розподіляється до системи опалення і підтримує необхідну температуру у приміщенні.

    5.Бойлер непрямого нагріву Drazice. Встановлюється для постачання безперебійної гарячої води. Його можна підключити до будь-якого іншого опалювального обладнання (газового котла, електричного, твердопаливного, теплового насоса чи сонячного колектора). Його особливість у тому, що він швидко нагріває воду при мінімальних витратах. Також у ньому присутня система рециркуляції води, що дозволяє одразу ж, відкривши кран, отримувати гарячу воду.

    6.Насоси з частотним регулюванням GRUNDFOS. Простіше кажучи, це насоси, які збільшують тиск для нормального постачання води. Проблема відсутності напору води є звичайним явищем, але вирішення їй знайшли давно. Для кращого регулювання тиску і для безпечності сантехнічного обладнання використовують автоматичний датчик, який при досягненні потрібного тиску підтримує рівень напору води і не допускає найменшого його зниження.

    7.Автоматика теплої підлоги TECH. Датчик для теплої підлоги призначений для регулювання температури у приміщенні. Він зчитує температуру кімнати та підлоги і не допускає, щоб та перевищувала 50°C, тим самим економить комунальні витрати. Також можливе керування через інтернет для більшої зручності.

    8.Внутрішньопідлогові конвектори Carrera. Це теплове обладнання може виступати у ролі як основного джерела енергії, так і додаткового разом з іншим обладнанням. Варто зауважити, що внутрішньо підлогові конвектори мають у собі вентилятор, який відіграє досить важливу роль. Вони мають максимально підвищену теплову потужність і за допомогою вентилятора повітря у приміщенні нагрівається набагато швидше. Їх зазвичай встановлюють під панорамними вікнами. Адже з вікон до приміщення найбільше потрапляє холодного повітря, яке стелиться уздовж всієї підлоги. Внутрішньопідлогові конвектори якраз запобігають цьому.