Приватний будинок, с. Угринів

На цьому об’єкті встановлено: 

     1. Тепловий насос Vaillant класу «повітря-вода».

Цей вид ТН від марки Vaillant працює на обігрів приміщення, подачу гарячої води та охолодження повітря. Він дозволяє економити на опаленні більше ніж на 50%.  Досить енергоефективний, оснащений фільтрами, які захищають від потрапляння  пилу та бруду до приміщення. Сама система несхильна до замерзання. Завдяки сучасному дизайну, ТН вписується до будь-якого інтер’єру\екстер’єру.

     2. Акумулююча ємність Vaillant.

Цей пристрій призначений для накопичення додаткової теплоенергії. Разом із тепловим насосом працює дуже ефективно і не витрачає зайву теплову енергію, а зберігає її. Завдяки автоматичній системі підтримує відповідну температуру води. При наявності такого акумулятора тепловий насос не буде перенавантажуватися. Буферний бак працюватиме на оптимальному рівні з хорошою теплоізоляцією, заощаджуючи комунальні витрати.

     3. Бойлер непрямого нагріву Drazice.

Застосовуватиметься для швидкої подачі гарячого водопостачання від теплоносія. Бойлери цієї марки досить потужні і в змозі нагріти воду для великої житлової площі. Система запобігає перегріву води. Також він захищений від обмерзання та всередині оздоблений емаллю, що не призводить до появи корозії та накипу бойлера.

     4. Система опалення «тепла підлога».

У кожній кімнаті встановлена тепла підлога для комфортного перебування вдома. Свою теплову енергію вона буде брати від теплового насоса. Завдяки цій системі кімнати будуть обігріватися рівномірно, зменшиться вологість та усунеться найменша ймовірність появи грибків. 

     5. Розподільчий колектор для системи опалення «тепла підлога».

Він встановлений для кращої продуктивності теплої підлоги, щоб тепло надходило рівномірно. Забезпечує комфортну температуру по всіх гілках системи опалення. Всі проміжні гілки працюють автономно. Завдяки такій конструкції всі елементи будуть прогріватися відповідно. Таким чином система опалення у будинку буде працювати безперебійно і продуктивно.