Виклик Електрика

Електрик на дім

Виклик електрика на дім - 200 грн + робота

Викликати спеціаліста +38 (096) 806-96-39 +38 (099) 395-32-44

ШВИДКО ТА ЯКІСНО ВИКОНУЄМО

Усунення несправностей

Встановлення розеток і вимикачів

Монтаж і підключення світильників

Монтаж електропроводки

Збірка і монтаж електрощита та інше

Ознайомитись з цінами та переглянути більше послуг Ви можете тут:

Перегляд послуг
Виклик спеціаліста
+38 (096) 806-96-39
+38 (099) 395-32-44

Ми часто не звертаємо уваги на те, наскільки сильно залежимо від електрики. Вона беззаперечно є одним із найкращих винаходів у нашому житті. Все, що ми бачимо, працює від електроенергії. Але, на жаль, поняття «електрика» багатьом не знайоме. Для непересічних людей «електрика» – це просто натиснути кнопку чайника, щоб заварити зранку запашної кави і все. Проте окрім цього ми кожного дня вмикаємо телевізор, живимо системи опалення\кондиціонування, заряджаємо мобільні телефони та комп’ютери і покладаємося на електричну систему нашого дому 24\7, щоб забезпечити себе комфортом вдень та вночі. Тому електрика має набагато більше значення, аніж ми можемо собі уявити. Найбільше її важливість проявляється тоді, коли електроенергія зникає раптово і зовсім неочікувано.

Практично кожен господар свого будинку, через певний проміжок часу, шукає електрика, щоб виправити неполадки, що накопичилися. І якщо, на перший погляд, вам здається, що хвилюватися не варто, проблеми можуть легко загостритися, якщо їх заздалегідь не усунути. Тому, що з часом будь-які електричні системи врешті-решт старіють, зношуються, як і ваш одяг чи взуття. З цієї причини дуже важливо вчасно зреагувати і викликати Електрика на дім.

ПОШИРЕНІ ПОБУТОВІ ПРОБЛЕМИ З ЕЛЕКТРИКОЮ

Якщо у вас стара проводка, ймовірно, у вас може виникнути цілий набір проблем. Тому, що вона не створена для роботи з сучасними важкими електроприладами. Але є і декілька інших поширених проблем, які чітко дають зрозуміти, що вам потрібен електрик:

 • часті перепади напруги
 • гарячі пробки чи запах гару
 • непрацездатні розетки і вимикачі
 • занадто яскраве або занадто тьмяне світло
 • високі рахунки за електроенергію
 • лампочки, які занадто часто перегорають

ЩО ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ ВИКЛИК ЕЛЕКТРИКА?

Він включає тестування системи, виявлення та усунення несправностей, ремонт і ймовірну заміну електричного обладнання. Справа може стосуватися будь-якого аспекту вашої електричної системи: електромережа, вимикачі, світильники, електрощиток… Ремонт та огляд електрики повинен здійснюватися професійним і досвідченим майстром.

Якщо вас цікавить монтаж електрики з нуля, нащ електрик Івано-Франківська з радістю допоможе вам. Маючи багаторічний досвід та вміння індивідуально підходити до бажань клієнтів змонтуємо електрику так, що й комар носа не підточить. На початковому етапі встановлення електропроводки створюємо проект та кошторис, де ви самі можете коригувати розміщення тих чи інших установок. Ми пропонуємо професійні послуги електрика, ціни, робота та якість яких на найвищому рівні.

ЧОМУ ВАРТО СКОРИСТАТИСЯ ПРОФЕСІЙНИМИ ПОСЛУГАМИ ЕЛЕКТРИКА?

 • Гроші. Електрик допоможе вам вчасно виявити проблеми, перш ніж вони переростуть у більш серйозні чи призведуть до пошкодження приладів. Це дозволить уникнути дорогого ремонту.
 • Час. Професійна робота майстра допоможе зекономити ваш час, забезпечуючи безперебійною роботою приладів та обладнання.
 • Термін експлуатації. Добре доглянута та правильно встановлена електрична система буде мати довший термін експлуатації і допоможе вам заощадити на ремонті чи заміні обладнання.
 • Пожежі. Вчасне виявлення електриком несправності допоможе запобігти появі короткого замикання, що у майбутньому може спровокувати пожежу в будинку.
 • Електричний удар. Професійний електрик допоможе не допустити навіть найменшого ураження електричним струмом, який може негативно вплинути на продуктивність як електричних приладів, так і вашого здоров’я.

Пам’ятайте, що неправильно змонтована електропроводка, і яка не обслуговується належним чином, може призвести до небезпечних ситуацій. Електрики Івано-Франківська із компанії «Територія Сервісу» мають досвід роботи у цій сфері, цінують вашу безпеку і хочуть, щоб непередбачувані ситуації вас оминали. Зверніться до нас за послугами електрика в Івано-Франківську вже сьогодні, щоб бути завжди у безпеці.  

Відгуки

Усі відгуки про наші роботи Ви можете переглянути тут

Відгуки про наші роботи ви можете переглянути тут

Роботою майстра задоволений! Сервіс на вищому рівні.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід