Виклик Сервісанта

Сервісний майстер на дім

Виклик на дім - 200 грн + робота

Викликати сервісанта +38 (096) 806-96-39 +38 (099) 395-32-44

Чому варто звернутись саме до нас?

Авторизований партнер Vaillant, Protherm, Ferolli, Buderus, Viessmann та інші

Гарантійне та післягарантійне обслуговування газових та електричних котлів

Ремонт та сервіс котлів, бойлерів, газових колонок та насосів

Заключення договорів на сервісне обслуговування для газконтори

Гарантія на виконані роботи від 1 до 3 років

Викликати сервісанта
+38 (096) 806-96-39
+38 (099) 395-32-44

 

Для того, щоб дійсно якісно обігріти будинок чи квартиру ваш газовий чи електричний котел мусить працювати бездоганно. Як і в будь-якому механізмі, його механічні частини рано чи пізно виходять з ладу або просто зношуються. У результаті, виникають неполадки, які потрібно якнайшвидше усунути! Зламаний котел може спричинити великі проблеми, особливо в холодні місяці. Тому, наші майстри по опаленню в Івано-Франківську на зв’язку 365 днів на рік, щоб вам допомогти. Несправний котел може привести до замерзання всієї системи опалення і водопостачання. З нами ви не будете хвилюватися чому падає тиск у системі опалення, чому на дисплеї висвітлює незрозумілу помилку, чому почали мерехтіти лампочки і що з цим робити?

Що робить майстер?

  • здійснює пусконалагоджувальні роботи та налаштовує котел;
  • проводить технічний огляд на виявлення несправностей;
  • ремонтує та замінює деталі;
  • робить щорічне технічне обслуговування;
  • проводить заміну котла;
  • здійснює промивку теплообмінника;
  • займається розповітренням системи опалення.

Ми розуміємо наскільки важливо і терміново потрібно здійснити ремонт вашого котла, оскільки ви покладаєтесь на нього для опалення та подачі гарячої води. Наш майстер по ремонту газового котла повністю відновить його роботу в той же день.

Ми маємо всі інструменти, достатньо знань та досвіду, необхідних для ретельного вирішення кожної проблеми з котлом та надання належного обслуговування системи опалення. Обслуговуємо та ремонтуємо котли будь-якої марки та моделі, включаючи Vaillant, Fondital, Demir Dokum, Italtherm, Protherm, Ferroli, Buderus, Hi-Therm, та багато інших.

Пам’ятайте, що котел, який правильно і регулярно обслуговується, буде забезпечувати теплом та комфортом ваш дім на довгі роки. І якщо у вас коли-небудь виникнуть навіть найменші підозри про несправність котла – не вагайтеся, а телефонуйте одразу до нас.

Відгуки

Звернулись в Територію сервісу: потрібно було підключити пральну машинку. Попередньо прочитали позитивні відгуки про сантехніка Степана Даткуна. Це людина кваліфікована і професійна. Він не тільки підключив пральну машинку, але і допоміг під'єднати кран для поливу саду, а також паралельно дав цінні поради і полагодив деталі унітазу, які могли сприяти неприємному запаху. Рекомендую Територію сервісу, до якої ми вже не вперше звертаємося. Висловлюю подяку оператору Наталі за пораду у виборі майстра і особлива і щира подяка, Степану Даткуну, як спеціаліста своєї справи)))

Усі відгуки про наші роботи Ви можете переглянути тут

Сервісом та роботою майстра Володимира задоволена. Вчасно відписали, вчасно зателефонували і вчасно прийшли. Все так як було домовлено.
Велике дякую за швидкісну заміну котла. Старий вже дуже барахлив, а на носі зима. Зупинився на котлі Іtaitherm city clas 25f. Майстер приїхав, все оглянув, заміряв, взяв необхідні матеріали і зробив заміну. За пару годин новий котел вже стояв повністю змонтований на стіні. Майстер Володимир зробив все акуратно та якісно, одразу ж і запустив котел, поставив стабілізатор. Дуже задоволений сервісом та відношенням до клієнтів!
Дякую, що швидко відреагували на виклик. Майстер професіонал, видно що руку набиту має по ремонту котлів.

Відгуки про наші роботи ви можете переглянути тут

Замовляла у вас майстра до котла. Швидко приїхав, усунув неполадки і недорого взяв. Рекомендую!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід