Монтаж Опалення

Сучасне економне опалення будинку/квартири "під ключ"

зі знижкою 10%, сервісне і післясервісне обслуговування, гарантія до 50 років

Викликати спеціаліста +38(096)806-96-39 +38(099)395-32-44

Наші послуги

Встановлення та монтаж газових, твердопаливних і електричних котлів та теплових насосів (встановлення нових котлів, заміна старих котлів, підключення)

Встановлення та монтаж радіаторів опалення (стальних, алюмінієвих, біметалевих та чавунних)

Встановлення та монтаж труб та комплектуючих для опалення

Проект системи опалення будь-якої складності БЕЗКОШТОВНО (на руки видається при умові авансу і підписанню договору про співпрацю):

- Класичні системи (газовий або електричний котел)

- Комбіновані системи (котельні з газовим/електричним котлом і твердопаливним)

- Системи на основі альтернативних джерел енергії (теплові насоси, геліоколектора, тощо)

Монтаж «ПІД КЛЮЧ» об'єктів будь-якої складності:

- Квартири

- Приватні будинки

- Котеджі

- Багатоповерхові будинки

- Комерційні , торгові, виробничі приміщення

Підбираємо сертифіковане обладнання безпосередньо від іноземних і українських виробників та офіційних імпортерів з гарантованою знижкою від - 10 %

Перегляд товарів
Надаємо усі необхідні документи для газконтори, Теплокомуненерго та СТЕКу

Гарантія на виконані роботи по договору - 5 років!

Гарантія на обладнання і матеріал від виробників - від 1 до 50 років!

Отже, підписуючи з нами договір про співпрацю, ви отримуєте:

Проект Товар Монтаж Сервіс Гарантія

Виклик спеціаліста
+38(096)806-96-39
+38(099)395-32-44

Відгуки

Не даремно ми звернулися до вашої фірми. Монтажна бригада працювала на високому та професійному рівні. Ставлення до клієнтів дуже хороше, приємно було працювати. Результатом і якістю роботи ми дуже задоволені. Навіть не зважаючи на те, що певний час я була відсутня, поїхала закордон, хлопці сумлінно працювали. Ціни у вас адекватні. Дякуємо вам!
Доброго дня)
Хочу подякувати вашому сервісу за чудову роботу. Приємно працювати з професіоналами. Жодних проблем у мене не виникало, завжди допомагали і радили мені що і як буде краще. Хлопці не халтурили, а робили свою роботу на совість. Систему опалення зробили дуже акуратно, а головне професійно. Задоволені на всі 100%.
Добрий день)
Звертався до вас за послугою розрахунку системи індивідуального опалення у двокімнатній квартирі. Окреме дякую Андрієві, він чітко проконсультував та порекомендував що краще підійде для нашої квартири. Хлопці попрацювали на славу. За що їм дякую!

Відгуки про наші роботи ви можете переглянути тут

Вдячні за оперативність і якісну роботу працівникам компанії. Люди знають свою роботу. Молодці!!!
Магас Роман
09 Серпня 2020 13:13
Тетяна, дякуємо за ваш відгук !
Усім привіт. Мене звати Ігор. Я є заступником директора компанії «Медінар». Компанія займається різними напрямками бізнесу в декількох країнах СНД. Одним із проектів, які ми реалізовуєм на сьогоднішній день - це є будівництво агропромислового майданчика в с.Шайбівка, Тернопільської обл. Для реалізації на даному об’єкті системи опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання і каналізаціі ми звернулися в компанію «Територія Сервісу». Спеціалісти даної компанії після виїзду на об’єкт і зняття замірів, спочатку розробили концепцію та проект на усі інженерні мережі, зробили доставку усього обладнання і безпосередньо встановлення усіх систем.На даний момент усі системи і обладнання працюють якісно і без проблем. З даною компанію ми підписали договір про сервісне обслуговування усіх інженерних систем нашого об’єкту і весь цей час дана компанія це здійснює вчасно і професійно.Також будівництво проммайданчика ще не завершено, ми продовжуємо реалізовувати там все нові і нові ідеї і в їх реалізації нам звичайно допомагають спеціалісти компанії «Території Сервісу». З даною компанією ми співпрацюємо уже 3 рік і рекомендуємо їх як найкращих професіоналів в своїй сфері.
Магас Роман
09 Серпня 2020 13:13
Ігор, дякуємо за ваш відгук !
Дуже задоволений роботою цієї фірми. В будинку зробили опалення гарно, професійно і недорого. Особливо подобається те, що на відміну від майстрів, які потім десь їдуть за кордон і у випадку проблем їх уже не знайдеш, з «Територією Сервісу» я заключив договір про обслуговування свого котла і системи на два роки з можливістю продовження. Усім рекомендую! Від співпраці з ними тільки позитивний настрій і результат!
Магас Роман
06 Серпня 2020 19:42
Микола, дуже дякуємо за ваш відгук !
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід