Тримай ноги в теплі, а голову – в холоді!

Тримай ноги в теплі, а голову – в холоді!

Все частіше встановлення теплої підлоги стає популярним видом системи опалення. Чому? Тому, що це зручно, вигідно та дієво. Потрібно пам’ятати, що саме вона, за законами фізики, вважається найефективнішим способом обігріву приміщення, оскільки тепло, яке надходить від підлоги рівномірніше нагріває приміщення. Ми ні в якому разі не применшуємо значущість радіаторного, чи будь-якого іншого виду опалення, вони теж не менш дієві, проте, коли тепло Вашим ніжкам – тепло і затишно кожній частинці тіла!

ЯКІ ПРИВІЛЕЇ У ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ?

  1. Рівномірно прогріваються всі куточки кімнати без винятку.
  2. Ви забудете, що таке сухість повітря, вічно літаюча пилюка та нежить.
  3. Зекономить Ваші фінансові витрати до 40%.
  4. Допоможе у боротьбі з сирістю, цвіллю та підвищеною вологістю.
  5. Ніяк не впливатиме на інтер’єр та розташування меблів, оскільки не забирає місце у кімнаті, бо розташовується під підлогою.

Для прикладу уявіть, що Ви мешкаєте у приміщенні, в якому радіатори чи батареї включені наповну, а підлога холодна і Ви надягаєте на свої ніжки ледь не 5 пар панчох. За рахунок високої температури радіаторів, у кімнатах пересушене повітря і немає чим дихати. Такі випадки трапляються дуже часто, а найсумніше тоді, коли дітки повзають чи граються на підлозі і страждають від холоду, оскільки все прогріте повітря піднімається угору.

За видом обігріву теплу підлогу поділяють на водяну та електричну. Детальніше розглянемо кожну із них.

Водяна тепла підлога – обігріває приміщення за допомогою гарячої води. Її встановлення вважається складним, але економічним способом обігріву через те, що тепло розподіляється рівномірно по всій площі. Ця система опалення вважається дуже економною за допомогою високої тепловіддачі. Монтується під стяжку і піднімає товщину підлоги на 5-7 см.

Електрична тепла підлога – вид обігріву приміщення за допомогою електромагнітного випромінювання. За основу нагрівального елемента береться  кабель\плівка\нагрівальний мат. Така система досить непогано нагріває приміщення, легка під час монтажу, але більш витратна матеріально. Для її ефективної роботи потрібна потужна електромережа. Її монтаж може здійснюватися як під стяжку, так і під самою поверхнею підлоги (без стяжки). Найперше, про що треба пам’ятати, встановлюючи електричну теплу підлогу, що вся система має відповідати вимогам пожежної безпеки.

Встановити теплу підлогу складно, але якщо звернутися до правильних спеціалістів, то це навіть простіше ніж здається! Тому не відтягуйте все до останнього моменту, а подбайте про комфортне опалення у себе вдома вже зараз! «ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ» готова Вам допомогти у цьому питанні.

ЯКЕ ПІДЛОГОВЕ ПОКРИТТЯ КРАЩЕ ОБРАТИ?

Вибір підлогового покриття насправді дуже важливий етап. Зважаючи на Ваші побажання теплу підлогу можна поєднати з будь-яким покриттям, головне її грамотно встановити та все вирахувати. Найбільш популярними покриттями залишаються керамічна плитка, ламінат та паркет.

До прикладу, для водяної теплої підлоги найкраще підійде керамічне покриття, а для електричної – ламінат та паркет. Керамічна плитка володіє найвищою теплопровідністю, чим не можуть похвалитися паркет і ламінат. Потрібно врахувати, що на водяну теплу підлогу заливається стяжка розміром 5-7 см, за рахунок чого зменшується висота приміщення. Якщо говорити про електричну теплу підлогу, то тут трішки простіше, тому що їй стяжка не завжди потрібна, все залежить яку саме електричну теплу підлогу Ви оберете.

ДЕ НАЙКРАЩЕ ВСТАНОВЛЮВАТИ ТЕПЛУ ПІДЛОГУ?

Здебільшого теплу підлогу роблять лише у приватних та заміських будинках під індивідуальне опалення. Для централізованого опалення її робити категорично заборонено. Якщо ж Ви власник квартири у багатоповерхівці, то її без проблем можна встановлювати у тому випадку, коли увесь будинок на автономному опаленні. Але, якщо Ваш будинок приєднаний до ЦО, а Ви хочете  відокремитись, Вам потрібно отримати спеціальний на це дозвіл. Детальніше про відключення від центрального опалення можете ознайомитися тут.

Тепла підлога може функціонувати як основний вид опалення, так і додатковий. Тобто Ви можете нею обігрівати всі приміщення, або в жилих кімнатах встановити радіатори, а, наприклад, у ванній на кухні чи коридорі залишити теплу підлогу. Все залежить від Ваших уподобань та площі, але як показує практика у більшості випадків її обирають як додатковий вид обігріву.

Тепла підлога – це найефективніший вид опалення. Вам залишається лише у цьому переконатися на практиці. Ми допоможемо Вам зробити у себе вдома найбезпечніший тип опалення, все спроектувати та надійно змонтувати.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід