[img style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" ]https://mc.yandex.ru/watch/75505981[/img]

Монтаж Кондиціонерів

Економні кондиціонери "під ключ"
для охолодження та опалення житла

зі знижкою до 10%

Викликати спеціаліста +38 (050) 927-01-18 +38 (067) 352-82-62
Викликати спеціаліста
+38 (050) 927-01-18
+38 (067) 352-82-62

Відгуки

Дуже-дуже задоволена !!! Щиро дякую ! Хлопці молодці, так швиденько, а головне чисто, я прям в шоці була , шо срачу взагалі не було, це дуже великий плюс. Вельми вдячна, знову все проесійно, чітко, якісно !
Отак жив собі жив, а тут раз кондиціонера треба. Звернулась в дану компанію і вони мені вирішили це питання швидко і якісно. Рекомендую !
Магас Роман
14 Серпня 2020 12:06
Тетяна, дякуємо за ваш відгук ) !
Мене звати Ігор. Я заступник директора компанії «Медінар». На даний момент ми реалізуємо проект по будівництві агропромислового майданчика в с.Шайбівка, Тернопільської обл. Для реалізації на даному об’єкті системи опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання і каналізаціі ми звернулися в компанію «Територія Сервісу». Спеціалісти даної компанії після виїзду на об’єкт і зняття замірів, спочатку розробили концепцію та проект на усі інженерні мережі, зробили доставку усього обладнання і безпосередньо встановлення усіх систем.На даний момент усі системи і обладнання працюють якісно і без проблем. З даною компанію ми підписали договір про сервісне обслуговування усіх інженерних систем нашого об’єкту і весь цей час дана компанія це здійснює вчасно і професійно.Також будівництво проммайданчика ще не завершено, ми продовжуємо реалізовувати там все нові і нові ідеї і в їх реалізації нам звичайно допомагають спеціалісти компанії «Території Сервісу». З даною компанією ми співпрацюємо уже 3 рік і рекомендуємо їх як найкращих професіоналів в своїй сфері.
Магас Роман
14 Серпня 2020 12:06
Ігор, дякуємо за ваш відгук !
Усім привіт. Мене звати Іра. Я є менеджером компанії «Паралель-Захід». Компанія уже як 10 років являється одним із найбільших імпортерів та дистриб’юторів сантехнічного та теплотехнічного обладнання в Західній Україні . Для комфортної температури в літній період а також для підігріву в холодну пору року ми вирішили встановити інверторні кондиціонери. Для цього ми звернулися в компанію «Територія Сервісу» . Спеціалісти даної компанії спочатку підібрали нам обладнання згідно наших вимог і параметрів , потім безкоштовно доставили , ну і звичайно здійснили встановлення і налаштування придбаних нами кондиціонерів. Усе було виконано вчасно чітко і якісно. Кондиціонери працюють гарно, тихо і забезпечують необхідну нам температуру. Дякуємо компанії « Територія Сервісу» за комфортний клімат в нашому офісі. Усім рекомендуємо дану компанію.
Магас Роман
14 Серпня 2020 12:06
Ірина, дякуємо за ваш відгук !
Дуже задоволені робою! Все надзвичайно швидко, не потрібно тижнями чекати, якісно та професійно. Допомогли підібрати бойлер, який відповідає нашим потребам. Дуже демократичні ціни. Вийшло набагато дешевше ніж у інших. Встановлення також порадувало, хлопці працюють чітко і професійно і швидко. Дуже задоволені. Рекомендую !
Будемо ще кондиціонер замовляти )))
Магас Роман
06 Серпня 2020 19:44
Ольга, дякуємо за ваш відгук !
Професіонали своєї справи, все швидко та якісно. Рекомендую до співпраці
Магас Роман
06 Серпня 2020 19:44
Ліля, ще раз дякуємо за ваш відгук )
Хороша професійна компанія. Кваліфіковані спеціалісти, гарна якість і відношення. Рекомендую!
Магас Роман
06 Серпня 2020 19:43
Оля, дякуємо за ваш відгук )
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід