Монтаж Кондиціонерів

Економні кондиціонери "під ключ"
для охолодження та опалення житла

зі знижкою до 10%

Викликати спеціаліста +38(096)806-96-39 +38(099)395-32-44
Викликати спеціаліста
+38(096)806-96-39
+38(099)395-32-44

 

 

З кожним роком все більше і більше людей прагнуть забезпечити собі сприятливий мікроклімат, як вдома, так і на робочому місці. Особливо влітку, коли спека майже нестерпна, встановлення кондиціонеру вкрай необхідне. Проте, сучасні системи кондиціонування також можуть працювати і на опалення, тому монтаж кондиціонера актуальний не лише влітку.

Купівля та підключення кондиціонера – це інвестиція на багато років уперед, тому слід все ретельно спланувати. Процес встановлення кондиціонера насправді досить делікатна справа, яка вимагає максимальної точності, уважності, акуратності, деталізації та правильного розрахунку. Тому, монтаж кондиціонерів повинен виконувати фахівець, який знає роботу від початку до кінця. Оскільки установка кондиціонера вимагає не тільки практичних навичок, а й широких теоретичних знань про кліматичне обладнання.

Спеціалісти компанії «Територія Сервісу» мають багаторічний досвід встановлення кондиціонерів у Івано-Франківську та знаходять правильне рішення для кожного приміщення. Наші фахівці точно знають, де найкраще розташувати і встановити кондиціонер.

Вимоги до встановлення кондиціонерів

Перед встановленням кондиціонера монтажник повинен знати з чим буде мати справу:

  1. Спочатку він оцінює приміщення для збору важливої інформації.
  2. Виходячи з розміру приміщення, висоти стель, кількості вікон, теплоізоляції, сонячного освітлення та інших факторів, розраховує необхідне теплове навантаження для визначення параметрів кондиціонера.
  3. З’ясовує кількість людей, які перебуватимуть у кімнаті, аби знати, в якій точці кімнати повинен бути розташований внутрішній блок, щоб все приміщення охолоджувалося рівномірно та ефективно.
  4. Визначає місце встановлення та закріплення зовнішнього блоку.
  5. Розраховує необхідну довжину фреонопроводів.
  6. Здійснює монтаж кондиціонера, налаштовує його і перевіряє на справність.
  7. Проводить інструктаж щодо правил безпеки користування, інформує про необхідність проведення щорічного технічного обслуговування.

Професійне встановлення кондиціонерів необхідне для правильного функціонування та тривалого терміну служби кондиціонера. І ви завжди можете розраховувати на нашу компанію, як на надійний сервіс. Тому, що ми виступаємо за найвищу якість та максимальну безпеку, співпрацюємо лише з перевіреними брендами та пропонуємо кліматичне обладнання з низьким споживанням енергії. Щоб дізнатися скільки коштує встановити кондиціонер, зв’яжіться з нашим менеджером і він підкаже, яка ціна установки кондиціонера  для вашого приміщення. Не має значення, чи ви шукаєте монтаж кондиціонерів Івано-Франківськ для нового приміщення, чи ви плануєте переобладнати будинок\квартиру\офіс – ми знайдемо правильне рішення, супроводжуючи вас від моменту планування до встановлення системи кондиціонування повітря і регулярного технічного обслуговування.

Відгуки

"Дуже чітка та фахова робота. Я задоволена сервісом і якістю." Відгук надійшов від клієнта

Усі відгуки про наші роботи Ви можете переглянути тут

Звертався не однієї фірми за монтаж кондиціонера але всюди великі черги. Правда у вас теж трохи треба було почекати але хоча б ціни адекватні. Фахівці кваліфіковані, за півдня два кондиціонери поставили. Зауважень немаю ніяких, навіть чистоту за собою підтримали.
Добрий день.
Купляла у вас кондиціонер. Дякуємо спеціалістам, що підібрали нам модель і якісно встановили. Взяли інверторний з wi-fi модулем і тепер коли надворі жарко, а нас нема вдома, ми через інтернет включаємо кондиціонер і це дуже комфортно.

Відгуки про наші роботи ви можете переглянути тут

Дуже-дуже задоволена !!! Щиро дякую ! Хлопці молодці, так швиденько, а головне чисто, я прям в шоці була , шо срачу взагалі не було, це дуже великий плюс. Вельми вдячна, знову все проесійно, чітко, якісно !
Отак жив собі жив, а тут раз кондиціонера треба. Звернулась в дану компанію і вони мені вирішили це питання швидко і якісно. Рекомендую !
Магас Роман
14 Серпня 2020 12:06
Тетяна, дякуємо за ваш відгук ) !
Мене звати Ігор. Я заступник директора компанії «Медінар». На даний момент ми реалізуємо проект по будівництві агропромислового майданчика в с.Шайбівка, Тернопільської обл. Для реалізації на даному об’єкті системи опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання і каналізаціі ми звернулися в компанію «Територія Сервісу». Спеціалісти даної компанії після виїзду на об’єкт і зняття замірів, спочатку розробили концепцію та проект на усі інженерні мережі, зробили доставку усього обладнання і безпосередньо встановлення усіх систем.На даний момент усі системи і обладнання працюють якісно і без проблем. З даною компанію ми підписали договір про сервісне обслуговування усіх інженерних систем нашого об’єкту і весь цей час дана компанія це здійснює вчасно і професійно.Також будівництво проммайданчика ще не завершено, ми продовжуємо реалізовувати там все нові і нові ідеї і в їх реалізації нам звичайно допомагають спеціалісти компанії «Території Сервісу». З даною компанією ми співпрацюємо уже 3 рік і рекомендуємо їх як найкращих професіоналів в своїй сфері.
Магас Роман
14 Серпня 2020 12:06
Ігор, дякуємо за ваш відгук !
Усім привіт. Мене звати Іра. Я є менеджером компанії «Паралель-Захід». Компанія уже як 10 років являється одним із найбільших імпортерів та дистриб’юторів сантехнічного та теплотехнічного обладнання в Західній Україні . Для комфортної температури в літній період а також для підігріву в холодну пору року ми вирішили встановити інверторні кондиціонери. Для цього ми звернулися в компанію «Територія Сервісу» . Спеціалісти даної компанії спочатку підібрали нам обладнання згідно наших вимог і параметрів , потім безкоштовно доставили , ну і звичайно здійснили встановлення і налаштування придбаних нами кондиціонерів. Усе було виконано вчасно чітко і якісно. Кондиціонери працюють гарно, тихо і забезпечують необхідну нам температуру. Дякуємо компанії « Територія Сервісу» за комфортний клімат в нашому офісі. Усім рекомендуємо дану компанію.
Магас Роман
14 Серпня 2020 12:06
Ірина, дякуємо за ваш відгук !
Дуже задоволені робою! Все надзвичайно швидко, не потрібно тижнями чекати, якісно та професійно. Допомогли підібрати бойлер, який відповідає нашим потребам. Дуже демократичні ціни. Вийшло набагато дешевше ніж у інших. Встановлення також порадувало, хлопці працюють чітко і професійно і швидко. Дуже задоволені. Рекомендую !
Будемо ще кондиціонер замовляти )))
Магас Роман
06 Серпня 2020 19:44
Ольга, дякуємо за ваш відгук !
Професіонали своєї справи, все швидко та якісно. Рекомендую до співпраці
Магас Роман
06 Серпня 2020 19:44
Ліля, ще раз дякуємо за ваш відгук )
Хороша професійна компанія. Кваліфіковані спеціалісти, гарна якість і відношення. Рекомендую!
Магас Роман
06 Серпня 2020 19:43
Оля, дякуємо за ваш відгук )
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід