Функції кондиціонера

Кондиціонер став майже незамінним атрибутом комфортного знаходження в житловому будинку, квартирі, офісі чи виробничому приміщенні, адже із приходом літа здатен подарувати справжню прохолоду та забезпечити максимальний комфорт усім, хто знаходиться всередині.        

Сучасні кондиціонери можуть регулювати мікроклімат в приміщенні,  тобто вологість, температуру та чистоту повітря, майже круглорічно.

Давайте розглянемо дві основні функції кондиціонера.

Охолодження повітря

У спекотний період року кондиціонер є незамінним пристроєм для зниження температури в приміщенні і створення свіжості. Користувач на свій розсуд регулює температуру, крім того деякі моделі кондиціонерів працюють повністю в автоматичному режимі, підлаштовуючи інтенсивність охолодження під кількість людей у приміщенні, їх переміщення і т. д. Особливої уваги заслуговують кондиціонери з інверторною системою управління, які при всій своїй потужності споживають мінімум електроенергії для охолодження повітря.

Підігрів повітря

Практично всі сучасні кондиціонери не лише охолоджують, а й обігрівають повітря. Чи часто ви мерзли восени, коли на вулиці вже холодно, а центральне опалення ще не ввімкнули? Так от в даному випадку використання кондиціонера якраз виправдано: у такій ситуації кондиціонер може стати повноцінним опалювальним приладом. При цьому деякі моделі дозволяють використовувати їх навіть при низьких температурах за вікном, аж до -25°С, але краще, якщо температура не опускається нижче -15°С.

При тому існує безліч допоміжних функцій, які різні виробники додають як доповнення до основних:

  • Осушення повітря - функція, яка необхідна при надмірній вологості приміщення. Однак, слід зауважити, що під час роботи, кожний кондиціонер підсушує повітря, особливо коли він включений на обігрів.
  • Фільтрація повітря – очисні фільтри, які передбачені в кондиціонерах здійснюють функцію затримки пилу, мікрочастинок, бактерій, які можуть потрапити в приміщення і негативно вплинути на людину.
  • Іонізація повітря - передбачає знезараження повітря і насичення його іонами срібла. Але в дійсності іонізатори є додатковим помічником очисних фільтрів: вони притягують частинки пилу і мікробів, і тим самим оберігають двигун кондиціонера.

 

Купуючи кондиціонер, необхідно пам’ятати, що основна вимога це підтримання комфортної температури в приміщенні, тому насамперед звертайте увагу на показники якості, продуктивності та на енергозатратність пристрою.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід