Як вибрати інсталяцію для навісного унітазу

Щоб уникнути різного роду проблем при здійсненні монтажу навісного сантехнічного обладнання, необхідно знати, як вибрати інсталяцію для унітазу. Асортимент інсталяцій великий і необізнана людина може дуже швидко заплутатися у різноманітті моделей. Кожна модель має свої особливості і характеристики пов’язані як з конструкцією і способом монтажу, так і з компанією-виробником. У цій публікації спробуємо більш детально розглянути питання як вибрати інсталяцію для навісного унітазу, враховуючи всі нюанси.

Підвісний унітаз

Що являє собою інсталяція навісного унітазу

Інсталяція – це спеціальна монтажна конструкція, яка за допомогою наявних у ній елементів дозволяє закріпити підвісний унітаз, пісуар, біде або раковину, на зовнішній поверхні стіни. При цьому вся технічна начинка буде захована в товщі стіни. На зовнішню поверхню стіни будуть виведені лише органи управління. Знявши панель, можна завжди отримати доступ до внутрішніх деталей системи інсталяції.

Будова стандартної рамної інсталяції:

1 – Шпилька для кріплення рами до стіни;
2 – Кнопка змиву;
3 – Змивний бачок;
4 – Рама;
5 – Зливна труба;
6 – Шпилька для кріплення унітазу;
7 – Зливне відведення;
8 – Кріплення до підлоги.

Будова

Тип конструкції та спосіб кріплення

Тип системи інсталяції та спосіб її кріплення залежить від того куди можна передати всю вагу конструкції.

Блочні системи інсталяції

Якщо у вас є можливість прикріпити інсталяцію до капітальної стіни, тоді вам потрібна блочна система інсталяції. Кріпиться така система безпосередньо до стіни, за допомогою анкерних болтів і знаходиться у підвішеному стані.

Рамні системи інсталяції

Це більш складні системи, які встановлюють на підлогу. Тому і все навантаження в даному випадку буде передаватися не на стіну, а на підлогу. Це дозволяє застосовувати такі рами в різних фальш-стінах і пустотілих перегородках зроблених з гіпсокартону. Крім цього такі системи дозволяють регулювати висоту установки приладу в межах 20 см, що є дуже зручним, оскільки дають можливість встановити унітаз на необхідній відстані.

Інсталяція
Великий вибір інсталяцій, магазин-салон Bagattya Ukraine, вул. Бельведерська 49.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід