Комплексні рішення для вашого будинку

Будівництво вашого житла ще триває і ви шукаєте комплексні рішення для повноцінного встановлення інженерних систем? Зручне місце розташування, величезна площа та гарний краєвид з вікна – ще не причина вважати, що вам  пощастило. Коли вдома є світло, гаряча вода, опалення, немає проблем з каналізацією, повітря завжди свіже та чисте – ось це джекпот.

Увесь цей список утворює єдину інженерну систему, яка дбає про стабільну життєдіяльність вашого будинку. Інженерно-сервісна компанія «Територія Сервісу», що в Івано-Франківську, пропонує вам унікальні комплексні рішення для облаштування автономного будинку з якісно встановленими системами :

Кожен усвідомлює, що життя цивілізованої людини немислиме без системи гарячого та холодного водопостачання, каналізації, електрики, опалення, а останнім часом і вентиляції та кондиціонування. Ваш будинок буквально кричить цими інженерними системами живлення і для правильної роботи вимагає необхідного грамотного проектування. Ми розробляємо індивідуальні проекти різного роду приміщень, для кожної системи зокрема. Для вас це, перш за все, економія часу та грошей, оскільки проектування усіх систем та збір необхідної інформації здійснюється в стінах однієї компанії. А для нас – це спосіб покращити і удосконалити функціональність усіх сукупних систем вашого будинку, з урахуванням їх взаємодії. Одна компанія – одна гарантія на всю роботу!

Монтаж інженерних мереж – справа індивідуальна, яку варто довірити саме нашій компанії, зважаючи на такі переваги :

 • ми ведемо об’єкт від самого початку будівництва та ремонту і аж до дня вашого заїзду
 • продумуємо комплексні інженерні проєкти, опираючись на побажання клієнтів та технічні можливості будівлі
 • підбираємо відповідне обладнання для кожної системи в рамках цього ж проєкту
 • розробляємо повний і детальний кошторис на обладнання та матеріали, а також їх вартість по кожному елементу
 • працюємо злагоджено, поступово переходячи від одного етапу до наступного
 • ведемо цілковитий контроль над процесом виконання кожного етапу
 • проводимо пусконалагоджувальну роботу, доводячи об’єкт до повної готовності
 • своєчасно виконуємо завдання, підтримуючи високу якість роботи та подальшого обслуговування
 • співпрацюємо з дизайнерами, правильно поєднуючи інтер’єр з технічними можливостями кожної кімнати
 • робимо акцент на безпеці та зручності користування встановленими системами
 • використовуємо новітні технології монтажу та якісне обладнання
 • налагоджуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • як авторизований сервісний центр надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю роботу
 • при необхідності автоматизуємо ваш будинок під «розумний дім».

Приємно усвідомлювати, що сучасні інженерні компанії досягли такого рівня, що можуть впевнено ставити перед собою досить складні завдання і грамотно довершувати їх до кінця. Компанія «Територія Сервісу» займається проектуванням та монтажем інженерних мереж комерційних, промислових та житлових приміщень вже кілька років поспіль. Ми не боїмося складної роботи, бо вміємо знаходити нові можливості для виконання поставлених завдань, задовольнивши найвибагливіші потреби кожного клієнта. Завдяки багаторічному досвіду ми здатні дивитися на будівельні об’єкти очима проектувальника, монтажника та домашнього мешканця, враховуючи всі практичні та технічні моменти. За нашими плечима реалізовано десятки успішних проектів, які ви можете переглянути у портфоліо. Перед вами чудова можливість скористатися нашими комплексними послугами і не шукати окремих спеціалістів, які годуватимуть вас порожніми обіцянками, відтягуючи роботу на невизначений термін.

 

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід