Від вентиляції до контролю вологості – один крок !

Вологість – це одна із тих речей, яку ми з вами насправді ігноруємо і навіть не замислюємося, які погані наслідки вона несе за собою. Її дуже легко розпізнати, тому що вона проявляється у вигляді конденсату на вікнах або дзеркалах, утворенням плісняви ​​або цвілі та появи мокрих плям на стінах чи стелі. Вологість також провокує утворення неприємного запаху, затхлості, задухи та загалом дискомфорту для мешканців.

Звідки утворюється вологість?

Повітря в наших домівках містить водяну пару від приготування їжі, прання, сушіння одягу та інших побутових видів діяльності. Коли на вулиці стає холодно, це тепле повітря, яке переповнене вологою, не має куди подітися і рухається до прохолодних частин, таких як вікна і стіни, перетворюючись на водяні краплі.

Вологість також з’являється і в процесі життєдіяльності самої людини. Чим більше людей проживає в будинку, тим вища ймовірність збільшення рівня вологості. Так, наприклад, сім’я із чотирьох людей, що живе у будинку з трьома спальнями, має набагато більше шансів мати проблеми з вологістю, ніж одна людина, яка проживає у будинку такого ж самого розміру. Щодня людина в середньому виділяє 3л води. Якщо цю цифру помножити на чотирьох членів сім’ї, отримаємо приблизно 12л води на кожен день. Багацько, правда ж?

Ми чудово з вами розуміємо, що готувати на кухні ми все одно будемо, прати одяг і сушити його всередині, коли немає інших варіантів, також будемо. Вологість проявлятиметься знову і знову. Залишати вікна завжди відкритими – буде холодно і це загрожуватиме вашому здоров’ю. А взимку це реальна проблема, з якою стикаються багато людей.

Найбільшим ворогом вологості є правильна система опалення. Чим краще прогріте приміщення, тим рівень вологості буде меншим. Але й опалення має свої За і Проти. Якщо опалення буде працювати на максимум, повітря швидше за все стане пересушеним і ви одразу це відчуєте. А якщо опалення працюватиме на половину своєї ефективності, то вологість нікуди не зникне.

Тоді як позбутися вологості раз і назавжди?

Єдиний спосіб назавжди позбутися вологості – окрім правильної системи опалення забезпечити належну вентиляцію у вашому будинку. Система вентиляції призначена для подачі свіжого повітря в житлові приміщення, видалення відпрацьованого й насиченого вуглекислим газом повітря, та видаленням надлишкової вологи.

Опалення і вентиляція, у правильному поєднанні, будуть максимально ефективно працювати та заощаджувати енергію. Тепло не витрачатиметься з приміщень намарно, оскільки з цим чудово справляється вмонтований рекуператор PRANA, про який ми хочемо детальніше вам розказати.

Це продукція українського виробництва, якою користуються близько мільйона людей у всьому світі. Рекуператор працює за інноваційною припливно-витяжною системою. Він має у собі мідний теплообмінник, в який поступає одночасно тепле витяжне повітря та свіже повітря з вулиці. В рекуператорі відбувається так званий теплообмін між цими двома потоками, внаслідок чого свіже повітря частково нагрівається за рахунок теплоти витяжного повітря, тим самим залишаючи до 90% теплоти в приміщенні. Це дає змогу заощаджувати кошти на обігрів помешкання. Найважливішим є те, що повітряні потоки в рекуператорі не перемішуються, залишаючись герметично розділеними.

Окрім збереження тепла в приміщенні рекуператори забезпечують здоровий мікроклімат, перешкоджають накопиченню шкідливих бактерій і наповнюють повітря свіжістю. Дослідження показують, що це зі свого боку впливає і на не менш важливі фактори: покращення сну та настрою, з яким людина прокидається.

Рекуператор також вирішує основну та найважливішу проблему, яка нас з вами турбує – підвищений рівень вологи та появу небажаного конденсату. За допомогою рекуператора у приміщенні завжди є свіже повітря, більше немає відчуття затхлості, рівень вологи автоматично регулюється і дихати стає більш вільно, а головне – ви покращуєте рівень енергоефективності, зберігаючи тепло всередині дому.

Побутове вирішення проблеми вологості давно вийшло на новий рівень. Оскільки компанія PRANA почала випускати напівпромислові та промислові рекуператори, які вирішують більш глобальні та серйозні питання, пов’язані з потребою підтримки та керування рівня вологості і сприятливого мікроклімату. Йдеться про комерційні, сільськогосподарські, освітні та навіть медичні установи.

Рекуператори PRANA отримали сертифікат державної санітарно-епідеміологічної експертизи та навіть Європейський гігієнічний сертифікат, що підтверджує придатність цих рекуператорів для медичних закладів. Під час пандемії COVID-19 медичні установи масово почали звертатися за їх встановленням. Завдяки мідному теплообміннику, який вмонтований у рекуператорі, віруси не виживають більше чотирьох годин, що позитивно впливає на здоров’я пацієнтів та подальший перебіг хвороби.

Як накопичення вологи впливає на здоров’я? 

Підвищення рівня вологи може призвести до цілого ряду проблем. Деякі з них завдають косметичної шкоди, деякі призводять до фінансових витрат, а інші можуть завдати шкоди здоров’ю вам і вашій родині .

Утворення цвілі провокує розповсюдженню спор цвілі, які легко переносяться повітрям. При вдиханні ці мікроскопічні спори можуть спровокувати ряд респіраторних захворювань, таких як астма, алергія на пил і лихоманка. Це особливо шкідливо для маленьких дітей і людей похилого віку. Може з’являтися головний біль, втома та запаморочення та підвищується ризик серцевих захворювань і раку.

Ми вам допоможемо!

Якщо у вашому домі проблеми з вологістю, не хвилюйтесь, ми зможемо вам допомогти. Фахівці «Території Сервісу» спеціалізуються на вентиляції і мають відповідний досвід, проводять детальне обстеження та досліджують кожну проблему індивідуально.  

Зателефонуйте до нас вже сьогодні, щоб дізнатися більше про систему вентиляції у вашому будинку та рекуператори PRANA. Захистіть свій будинок від небажаного конденсату, зайвої вологи у цю холодну і сиру погоду та забезпечте сприятливий мікроклімат разом з «Територією Сервісу».

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід