Кондиціонер Leberg серії Viking LBS-VKG12UA/LBU-VKG12UA

Бренд: Leberg
Номер: LBS-VKG12UA/LBU-VKG12UA
17 499грн
$457
426
В наявності

Разом дешевше

Кондиціонер Leberg серії Viking LBS-VKG12UA/LBU-VKG12UA

17 499грн
$457
426
21 699грн
21 279грн
$556
518
Ви заощаджуєте 420грн
Опис

Надійність і продуктивність від Leberg

Leberg LBS-VKG/LBU-VKG оснащений інверторним компресором Toshiba, який забезпечує економне енергоспоживання і високу продуктивність системи. Кондиціонер адаптований для роботи на обігрів/охолодження/вентиляцію/осушення. Температурний діапазон його ефективної роботи коливається між -15°C ... +24°C на тепло, від +0°C до +50°C на холод. Оригінальна технологія плавного регулювання робочих параметрів дає можливість точно підтримувати задану температуру в оселі.

Фото 3 Leberg_LBS_VKG_LBU_VKG Фото 4 Leberg_LBS_VKG_LBU_VKG

Інверторна технологія

Високопродуктивна і економічна инверторная технологія дозволяє швидко створювати і підтримувати комфортний клімат в приміщенні. Кондиціонер Leberg LBS-VKG/LBU-VKG демонструє стабільну і ефективну роботу під керуванням инверторного компресора Toshiba, який оптимально використовує ресурси для досягнення максимального ефекту.

Дихайте чистим повітрям

Сучасна технологія очищення повітря з використанням хвильового фільтра швидко і якісно робить повітря в кімнаті чистим, прибираючи з нього мікрочастинки пилу. Це дозволяє на 80 % очистити атмосферу в приміщенні від поширених забруднювачів.

Фото 5 Leberg_LBS_VKG_LBU_VKG Фото 6 Leberg_LBS_VKG_LBU_VKG

Оптимальна функціональність

Leberg LBS-VKG/LBU-VKG підтримує три найбільш затребувані в кліматичній техніці режими: «Turbo», «Sleep» і «Timer». У турборежимі потужність кондиціонера зростає, щоб всього за кілька хвилин встановити в кімнаті комфортний температурний режим. Нічний режим знижує рівень шуму і автоматично підтримує оптимальну температуру і зволоженість повітря для забезпечення якісного відпочинку. Таймер допоможе не переживати, що ви забули вимкнути кондиціонер, по закінченні встановленого вами часу техніка відключиться автоматично.

Авторестат

Не потрібно кожного разу встановлювати комфортні для вас робочі параметри. Leberg LBS- VKG/LBU-VKG зберігає користувацькі налаштування, щоб автоматично застосувати їх при кожному наступному включенні.

Самоочищення

Функція самоочищення стежить за тим, щоб на робочих поверхнях внутрішнього блоку не утворювалися цвіль і грибки. Це дозволяє уникнути неприємних запахів під час роботи кондиціонера і зберегти здорову атмосферу в домі.

Характеристики
Гарантія
2 роки
Рекомендована площа приміщення
31-40 м²
Тип компресора
Інверторний
Фреон
R-410
WIFI модуль
Немає
Країна виробник
Китай
Краіна реєстраціі бренду
Норвегія
Споживана потужність (холод), кВт
1,04
Споживана потужність (тепло), кВт
1,02
EER/COP
5,1/3,4
Продуктивність (холод), кВт
3,5
Продуктивність (тепло), кВт
3,6
Напруга живлення, V-Ph-Hz
1Ph, (220-240)V, 50Hz
Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ (А)
39,5
Рівень шуму зовнішнього блоку, дБ (А)
55
Габарити внутрішнього блоку, мм
715х285х195
Габарити зовнішнього блоку, мм
720x495x270
Вага внутрішнього блоку, кг
7,6
Вага зовнішнього блоку, кг
23,5
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід