Вентиляційні решітки в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 24 серед 167 товарів

Вентиляційні решітки є важливим елементом у багатьох домогосподарствах, оскільки вони забезпечують ефективну циркуляцію повітря. Решітки вентиляційні бувають різних розмірів, форм і можуть бути прикріплені до різних місць, наприклад: вентиляційні решітки для дверей або зовнішня вентиляційна решітка для фасадів. У нашому асортименті ви можете знайти решітку вентиляційну круглу, прямокутну чи квадратну. З квадратних моделей поширеними є решітка вентиляційні 150х150 і решітка вентиляційна 200х200. Також є і варіанти більшої форми: решітка вентиляційна 300х300 чи решітка вентиляційна 600х600. Прямокутні і квадратні вентиляційні решітки часто зустрічаються в житлових і офісних приміщеннях. Тоді як вентиляційні решітки круглі зазвичай використовуються в промислових або технічних цілях. Тому вибір форми може бути спрямованим як на естетичні, так і на функціональні міркування, але зазвичай воно залежить від того, коли саме місце встановлення вимагає певної форми.

Матеріал, з якого вони виготовлені, також може бути різним: решітка вентиляційна пластикова або металева. Велику роль в ефективності вентиляції відіграють розміри вентиляційних решіток. Вентиляційна решітка розміри змінюється в залежності від області використання і розміру кімнати. Невеликої решітки може бути достатньо для вентиляції невеликої кімнати, тоді як у великих кімнатах або кімнатах з високим рівнем вологості чи тепла також можуть знадобитися більші решітки. Тому, вибираючи вентиляційні решітки розміри, ви завжди повинні враховувати призначення приміщення.

Комплектація вентиляційних решіток дуже різноманітна і залежить від індивідуальних вимог:

  • Вентиляційні решітки регульовані – такі моделі пропонують гнучкий контроль повітряного потоку
  • Вентиляційні решітки з жалюзі – ці вентиляційні решітки, що закриваються, дозволяють індивідуально регулювати подачу і витяжку повітря.
  • Вентиляційні решітки з клапаном – моделі такої комплектації не допускають появу зворотної тяги повітря.

Де використовується вентиляційна решітка? 

  • Вентиляційні решітки для кухні: на кухнях вони видаляють надлишок водяної пари та запобігають розвитку цвілі. З міркувань гігієни тут особливо решітка вентиляційна з нержавіючої сталі. Вона особливо важлива для сучасних, добре герметичних кухонь.
  • Решітка для вентиляції ванної кімнати: вентиляційні решітки у ванній допомагають зменшити вологість і можливе утворення грибків, мікробів і бактерій. Тут найкраще може підійти вентиляційна решітка регульована або вентиляційна решітка з жалюзями.
  • Решітки на вентиляцію сауни: у вологих приміщеннях, таких як сауни, вентиляційні решітки важливо необхідні для забезпечення належної вентиляції.
  • Вентиляційна решітка у пральній кімнаті: у цих приміщеннях з високим рівнем вологи та тепла зазвичай встановлюють декоративні вентиляційні решітки, які допомагають забезпечити достатню кількість витяжного повітря, запобігають розвитку цвілі та не псують інтер’єру.

Бажаєте купити вентиляційну решітку онлайн? Тоді інтернет-магазин «Територія Сервісу» саме для вас! Тут ви можете вентиляційні решітки купити онлайн швидко і недорого. Незалежно від того, чи вам потрібна вентиляційна решітка кругла, вентиляційна решітка з вентилятором, вентиляційна решітка чорна чи біла, у нас ви можете знайти усе. З будь-яких питань про вентиляційні решітки пластикові, металеві чи вентиляційні решітки зовнішні або внутрішні, ви можете звернутися до нас за консультацією.