Гідравлічні стрілки, колекторні балки, моноблоки в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 24 серед 102 товари

При встановленні індивідуальної системи опалення однією з найважливіших проблем завжди є ретельне збалансування системи. Необхідно стежити за тим, щоб всі прилади і агрегати діяли, так би мовити, «в унісон», щоб кожен з них повністю справлявся зі своїм конкретним завданням, але при цьому його функціонування не чинило негативного впливу на інші. Це завдання виглядає дуже складним, особливо в тому випадку, коли створюється складна, розгалужена система опалення, з багатьма контурами.

Як зв'язати таку різноманітність в єдину систему, яка б працювала як єдиний «організм»? Існує досить просте і дуже ефективне рішення ... Це гребінка опалення, або, як її частіше називають, гідравлічна стрілка для систем опалення.

Метою гребінки для опалення є водяне балансування, тобто рівномірний розподіл тепла по всіх радіаторах. Часто цей процес називають «гідравлічним регулюванням». У будівлі зазвичай є кілька радіаторів, які розташовані на різній відстані від джерела опалення. Тому існують різні фізичні умови, за яких вода опалення повинна проходити, щоб дістатися до радіатора. Але оскільки вода завжди обирає шлях найменшого опору, може виникнути недостатнє або надлишкове надходження води до радіаторів. В результаті втрачається значна кількість енергії. Гребінка на опалення допомагає вирішити цю проблему.

Головні ознаки того, що потрібно купити гребінку для опалення :

  • Система опалення споживає менше палива для отримання тієї ж потужності тепла
  • Кількість викидів, які виробляє система опалення, зменшується через меншу витрату палива
  • Тепло рівномірно розподіляється по всіх кімнатах і поверхах
  • Ви заощаджуєте гроші в довгостроковій перспективі
  • Добре відрегульована система опалення підвищує комфорт у вашому домі

Купити гідрострілку буде корисним практично для кожної системи опалення. В нашому інтернет-магазині ви можете переглянути широкий асортимент і купити гребінку на опалення, чи купити гідрострілку з колектором та зв’язатися з нашими спеціалістами для детальної консультації і розрахунку. Оскільки для правильного балансування системи опалення потрібні спеціальні знання та інструменти, якими наша компанія успішно володіє.