Мобільні кондиціонери в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 3 серед 3 товари

Портативний міні кондиціонер для охолодження приміщення

Мобільний кондиціонер є зручною альтернативою системи кондиціонування та ідеально підходить для пересування, щоб охолодити меншу кімнату або приміщення. Незважаючи на те, що портативний кондиціонер не настільки ефективний, як спліт-система, він може бути чудовим варіантом для тих, хто орендує нерухомість або часто переїжджає. Зазвичай переносний кондиціонер має стильний дизайн, щоб вписатися в інтер’єр вашого будинку. Вбудовані колеса полегшують транспортування з кімнати в кімнату, а також зручне його розміщення для подачі холодного повітря. Якщо вам потрібен недорогий, але зручний варіант охолодження, тоді мобільні кондиціонери саме для вас. Тим більше, що цей кондиціонер без зовнішнього блоку.

Переваги портативних кондиціонерів

1. Переносні кондиціонери не потребують встановлення

Це означає, що вам не потрібно дзвонити до спеціальної сервісної служби, щоб ваш кондиціонер запрацював. Все, що вам потрібно зробити, це розпакувати, підключити електричний вимикач і включити його. Однак вам все одно доведеться регулярно дзвонити в сервісну службу кондиціонування повітря для регулярного обслуговування та ремонту.

2. Їх можна переносити з однієї кімнати в іншу

Кондиціонер мобільний має найкращу якість - це легкість, з якою ви можете його переміщувати. Таким чином, ви можете поставити його у своїй спальні на ніч і легко перенести у вітальню.

3. Міні кондиціонери щодня стають дешевшими

У міру розвитку технологій кондиціонер переносний стає все більш доступним. Однак, перш ніж ви вирішите купити міні кондиціонер, переконайтеся, що він підходить до розмірів ваших кімнат.

4. Кондиціонер переносний можна приховати

Ще одна перевага міні кондиціонера полягає в тому, що його можна заховати або прибрати, коли він псує зовнішній вигляд вашого інтер’єру.

Недоліки портативних кондиціонерів:

1. Наявність повітропроводу

Незважаючи на всю зручність та практичність мобільного кондиціонера, він все одно мусить кудись виштовхувати тепле відпрацьоване повітря. До кондиціонера у комплекті кріпиться спеціальний відвід, який, зазвичай, вставляється у віконний отвір і допомагає теплому повітрю потрапити на зовні. Тобто, мало того, що ви уже придбали кондиціонер, з метою охолодження кімнати, вам все одно доведеться додатково або відчиняти вікно, або зробити спеціальний отвір, для відведення теплого повітря. Якщо ж ви придбаєте переносний кондиціонер без повітропровода, то, на жаль, ніякої користі він вам не принесе.

2. Небажаний шум

Якщо вас сильно дратує шум, це може бути ненайкращим варіантом для вас. Однак, якщо ви відчуваєте, що ваш кондиціонер портативний нещодавно почав видавати більше шуму, ніж раніше, негайно зверніться до сервісної служби.

3. Вони менш економічні

Кондиціонери мобільні, як правило, споживають більше електроенергії для охолодження. Оскільки він немає зовнішнього блоку, вони виділяють тепле повітря разом із холодним повітрям. Це значно уповільнює процес охолодження. Тому вони  вмикаються на тривалі періоди часу і споживають більше електроенергії.

4. Ви повинні регулярно спорожняти зливні баки

Кондиціонери переносні мають резервуари для зберігання води, що утворюється в процесі охолодження. Вам доведеться регулярно спорожняти ці резервуари, щоб уникнути їх переповнення та протікання у вашій кімнаті.

5. Неефективні для охолодження дуже великих приміщень

Якщо у вас вдома дуже велика кімната, ваш портативний кондиціонер не зможе охолодити її належним чином. Вся суть наявності кондиціонера полягає в тому, щоб забезпечити ефективне охолодження та комфорт у вашому домі.

Але перш ніж купити мобільний кондиціонер переконайтеся, що він не буде заслабким, щоб охолодити ваше приміщення. Для кращої зручності зверніться до сервісної служби «Територія Сервісу». Ми обов’язково проведемо ретельний огляд вашого приміщення і порекомендуємо, яка система кондиціонування буде ідеальною та практичною для вас.