Кондиціонери мультиспліт в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 24 серед 80 товарів

Що таке мульти-спліт кондиціонер?

Мульти-спліт кондиціонер є різновидом спліт-кондиціонера. У той час як спліт-кондиціонер охолоджує лише одну кімнату, кондиціонер мульти-спліт-системи дозволяє охолоджувати декілька кімнат одночасно. Тобто це кондиціонер з двома внутрішніми блоками і більше, які під’єднуються до одного компресора.

Плюси мульти-спліт-системи кондиціонування:

1. Можливість встановити кондиціонер на дві кімнати з різними внутрішніми блоками. Наприклад, кондиціонер високої потужності поставити для великих віталень, а менш тихіші – для спалень. Це дозволяє контролювати і підтримувати температуру у кожній кімнаті по-різному.

2. Висока енергоефективність. Вибір правильного внутрішнього повітряного блоку для кожної кімнати також гарантує, що ви не витратите зайву електроенергію. Неправильна установка в кімнаті може призвести до неправильного охолодження повітря та втрати енергії.

3. Мульти-спліт-системи кондиціонування є максимально безшумною під час роботи.

4. Можливість персонального регулювання температури кожної кімнати. Ви можете мати кондиціонери з двома внутрішніми блоками і навіть до п’яти окремих, які будуть керуватися за допомогою дистанційного пульта.

Внутрішні блоки бувають настінними, підлоговими або стельовими. Конкретніше розповімо вам про канальні кондиціонери та касетні стельового типу.

Канальний кондиціонер розподіляє холодне або тепле повітря через спеціальні канали, які у свою чергу зонально охолоджують чи опалюють приміщення. Зональне кондиціонування повітря є більш економічно ефективним, воно дозволяє вмикати лише потрібну зону або зони для охолодження чи обігріву певної ділянки будинку, а не всього будинку відразу. Також слід враховувати, що канальні кондиціонери забезпечують спеціально розроблений потік повітря та більш високий рівень ізоляції. Внутрішні блоки канального кондиціонера завжди приховані у стелі, а зовнішній блок розміщується у зручному для вас місці, подалі від зайвих очей.

Як правило, стельові касетні кондиціонери набагато потужніші за мульти-спліт настінного типу. Вони здійснюють чотиристоронній потік повітря, який розсіює холодне повітря до кожного куточка кімнати, забезпечуючи досягнення всіма частинами необхідної температури. Як випливає з самої назви, стельові касетні блоки монтуються в стелю і найкраще підходять для підвісної стелі, де є достатній простір для їх розміщення. Ця система кондиціонування повітря забезпечує високу енергоефективність, оскільки зменшує споживання електроенергії відразу після досягнення цільової температури. Кондиціонер касетний користується популярністю серед великих компаній, офісних чи складських приміщень.

Але пам’ятайте, що мульти-спліт-система кондиціонування потребує професійного встановлення. Через озоноруйнівний холодоагент, який використовується в повітряних кондиціонерах, вони повинні встановлюватися висококваліфікованими спеціалістами. Команда «Території Сервісу» з радістю допоможе вам у цьому питанні!