Теплові насоси спліт-системи MYCOND в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів

Вибір теплового насоса – важливе рішення, яке серйозно вплине на якість опалення чи охолодження вашого будинку і стане розумною інвестицією в довгостроковій перспективі.

Теплові насос, купити які вже цілковито можна в Україні, вважаються сучасним енергоефективним обладнанням, яке перетворює енергію повітря для обігріву. Це означає, що ви споживатимете менше енергії для обігріву будинку, заощаджуючи гроші на рахунках за комунальні послуги.

Чому варто купити тепловий насос повітря-вода MYCOND?

  • працює максимально тихо на відміну від газового обладнання
  • не виробляє шкідливих викидів в атмосферу, що робить його більш екологічним
  • чудово поєднується з теплою підлогою для більшої ефективності
  • не потребує значного обслуговування. Технічний огляд можна проводити раз на кілька років, щоб переконатися, що обладнання працює оптимально
  • гарантована робота до -15

Основною перевагою, за якої ви точно захочете купити теплового насоса є вищий рівень комфорту. А все тому, що теплові насоси використовують вентилятор для розподілу нагрітого повітря, що поширюється більш рівномірно. Якщо брати до уваги дров’яні печі, то чим далі ви відходите від джерела тепла, тим менше тепла ви відчуваєте; або портативні обігрівачі, які забезпечують лише точкове нагрівання. Після досягнення заданої температури тепловий насос підтримуватиме її, і вам не потрібно буде постійно то вмикати, то вимикати тепло, щоб підтримувати потрібний рівень комфорту.

Хоча початкові інвестиції в тепловий насос будуть більшими, ніж, скажімо, придбання газового котла, проте довгострокова економія споживання енергії порівняно набагато вища. Якщо вас дійсно зацікавило опалення тепловим насосом але ви не впевнені, який варіант для вас найкращий, ми тут, щоб вам допомогти.