Теплові завіси в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 24 серед 55 товарів

Теплові завіси Івано-Франківськ

Повітряна завіса – це якісний пристрій, який утворює так званий повітряний бар'єр у площині дверного отвору, забезпечує теплозахист приміщення, утримує атмосферу в чистоті від шкідників і комах, пилу, забруднення, запахів і запобігає проникненню холодного або гарячого повітря. Теплова завіса є ідеальною альтернативою традиційним дверям. Вони обмежують здатність забруднюючих речовин і факторів навколишнього середовища проникати в простір, дозволяючи людям вільно переміщатися.

Повітряно теплові завіси бувають двох видів:

  • з підігрівом. Вони захищають від забруднень, таких як пил і пилок, але їх основна мета – запобігти виходу тепла через відкриті двері. Вони зазвичай використовуються там, де контроль температури є пріоритетним, наприклад, на входах у торгові центри та магазини. Повітряно теплова завіса з підігрівом повертає тепло назад в будівлю протягом зимових місяців і не дозволяє йому виходити, що може забезпечити значну економію енергії для приміщення.
  • неопалювані повітряні завіси використовуються в приміщеннях, де головною проблемою є контроль надходження забруднень. Повітряний потік, що йде вниз, запобігає вільному переміщенню пилу та частинок повітря між перехідними зонами. Неопалювана теплова завіса на двері часто використовуються в приміщеннях, де якість повітря критична, наприклад, лікарні, кузовні майстерні та кухні.

Застосування повітряних завіс

Як показує практика теплові завіси мають широкий застосунок, правда у тому, що не всім про це відомо. Визнайте, що ви, можливо, навіть їх не помічаєте, коли перебуваєте у торговому центрі чи магазині. Часто клієнти шукають де ж купити теплову завісу Івано-Франківськ і навіть не підозрюють, що інтернет-магазин «Території Сервісу» зробив вже все замість вас. Ми підібрали для вас найпопулярніші сфери, у яких найчастіше встановлюють таке обладнання для того, щоб ви переконалися у їх справжній необхідності та зробили для себе правильний вибір.

Ресторани

Теплові завіси можуть покращити комфорт клієнтів, коли вони входять і виходять з ресторану, усуваючи теплі або холодні місця, викликані протягом дверей. Теплова завіса електрична також може заощадити гроші на опаленні та охолодженні, усуваючи втрати тепла та охолодження, пов’язані з відкриттям і закриттям дверей.

Торгові центри та магазини

Підтримка оптимальної температури всередині великих комерційних торгових центрів може бути складною проблемою. Електрична теплова завіса на вході в комерційний магазин гарантуватиме клієнтам і співробітникам комфортне перебування всередині, незалежно від того, наскільки екстремальні температури можуть бути на вулиці.

Кухні та морозильні або холодильні камери

Електрична повітряна завіса запобігає витоку холодного повітря з морозильних або холодильних камер щоразу, коли відкриваються двері. Це також запобігає проникненню комах і забруднювачів у зони зберігання харчових продуктів. Запобігання втрати холодного повітря з цих блоків економить гроші на енергії, що використовується для їх роботи, а також може позитивно вплинути на технічне обслуговування обладнання.

Склади

Відвантажувальні та приймальні зони складу часто відкриті та ще й з постійним інтенсивним рухом транспортних засобів. Теплова завіса промислова над дверними отворами складу може різко зменшити навантаження на обігрівачі та кондиціонери.

Лікарні та медичні установи

Повітряні завіси не тільки забезпечують комфорт пацієнтів і співробітників, але й захищають вразливі зони лікарні чи медичного закладу від зовнішнього забруднення, яке може бути шкідливим для пацієнтів. Повітряний потік від повітряної завіси є ідеальним способом відштовхувати бактерії та віруси, що переносяться в повітрі, і від дверей, що ведуть до критичних зон, таких як відділення інтенсивної терапії або хірургічні кабінети.

Отже, теплова завіса – це ефективний спосіб розділити повітря двох перехідних зон. Вони служать віртуальним бар’єром для широкого спектру застосувань, запобігаючи втрати на нагрівання та охолодження, а також усуваючи потік забруднень. Інтернет-магазин «Території Сервісу» пропонує теплову завісу купити в Івано-Франківську найвищої якості. Свою роботу ми спрямовуємо на те, щоб забезпечити ідеальний продукт та монтаж для вашого щоденного застосування. Щоб дізнатися більше про теплові завіси електричні, зв’яжіться з нами вже сьогодні та отримайте комплексну консультацію.