Теплові завіси в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 24 серед 55 товарів

Теплові завіси Івано-Франківськ

Повітряна завіса – це якісний пристрій, який утворює так званий повітряний бар'єр у площині дверного отвору, забезпечує теплозахист приміщення, утримує атмосферу в чистоті від шкідників і комах, пилу, забруднення, запахів і запобігає проникненню холодного або гарячого повітря. Теплова завіса є ідеальною альтернативою традиційним дверям. Вони обмежують здатність забруднюючих речовин і факторів навколишнього середовища проникати в простір, дозволяючи людям вільно переміщатися.

Повітряні завіси бувають двох видів:

  • з підігрівом. Вони захищають від забруднень, таких як пил і пилок, але їх основна мета – запобігти виходу тепла через відкриті двері. Вони зазвичай використовуються там, де контроль температури є пріоритетним, наприклад, на входах у торгові центри та магазини. Повітряна завіса з підігрівом повертає тепло назад в будівлю протягом зимових місяців і не дозволяє йому виходити, що може забезпечити значну економію енергії для приміщення.
  • неопалювані повітряні завіси використовуються в приміщеннях, де головною проблемою є контроль надходження забруднень. Повітряний потік, що йде вниз, запобігає вільному переміщенню пилу та частинок повітря між перехідними зонами. Неопалювані повітряні завіси часто використовуються в приміщеннях, де якість повітря критична, наприклад, лікарні, кузовні майстерні та кухні.

Застосування повітряних завіс

Як показує практика повітряні теплові завіси мають широкий застунок, правда у тому, що не всім про це відомо. Визнайте, що ви, можливо, навіть їх не помічаєте, коли перебуваєте у торговому центрі чи магазині. Часто клієнти шукають де ж купити теплову завісу Івано-Франківськ і навіть не підозрюють, що інтернет-магазин «Території Сервісу» зробив вже все замість вас. Ми підібрали для вас найпопулярніші сфери, у яких найчастіше встановлюють таке обладнання для того, щоб ви переконалися у їх справжній необхідності та зробили для себе правильний вибір.

Ресторани

Повітряні завіси можуть покращити комфорт клієнтів, коли вони входять і виходять з ресторану, усуваючи теплі або холодні місця, викликані протягом дверей. Повітряна завіса також може заощадити гроші на опаленні та охолодженні, усуваючи втрати тепла та охолодження, пов’язані з відкриттям і закриттям дверей.

Торгові центри та магазини

Підтримка оптимальної температури всередині великих комерційних торгових центрів може бути складною проблемою. Повітряна завіса на вході в комерційний магазин гарантуватиме клієнтам і співробітникам комфортне перебування всередині, незалежно від того, наскільки екстремальні температури можуть бути на вулиці.

Кухні та морозильні або холодильні камери

Повітряна завіса запобігає витоку холодного повітря з морозильних або холодильних камер щоразу, коли відкриваються двері. Це також запобігає проникненню комах і забруднювачів у зони зберігання харчових продуктів. Запобігання втрати холодного повітря з цих блоків економить гроші на енергії, що використовується для їх роботи, а також може позитивно вплинути на технічне обслуговування обладнання.

Склади

Відвантажувальні та приймальні зони складу часто відкриті та ще й з постійним інтенсивним рухом транспортних засобів. Повітряні завіси над дверними отворами складу можуть різко зменшити навантаження на обігрівачі та кондиціонери.

Лікарні та медичні установи

Повітряні завіси не тільки забезпечують комфорт пацієнтів і співробітників, але й захищають вразливі зони лікарні чи медичного закладу від зовнішнього забруднення, яке може бути шкідливим для пацієнтів. Повітряний потік від повітряної завіси є ідеальним способом відштовхувати бактерії та віруси, що переносяться в повітрі, і від дверей, що ведуть до критичних зон, таких як відділення інтенсивної терапії або хірургічні кабінети.

Отже, повітряні завіси – це ефективний спосіб розділити повітря двох перехідних зон. Вони служать віртуальним бар’єром для широкого спектру застосувань, запобігаючи втрати на нагрівання та охолодження, а також усуваючи потік забруднень. Інтернет-магазин «Території Сервісу» пропонує купити теплові завіси в Івано-Франківську найвищої якості. Свою роботу ми спрямовуємо на те, щоб забезпечити ідеальний продукт та монтаж для вашого щоденного застосування. Щоб дізнатися більше про повітряні завіси, зв’яжіться з нами вже сьогодні та отримайте комплексну консультацію.