Кондиціонери напівпромислові в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 24 серед 150 товарів

Кондиціонери для великих приміщень

Промисловий кондиціонер відноситься до централізованої системи кондиціонування, яка має складну систему повітроводів, що дозволяє розподіляти холодне повітря. Звісно, вона схожа до традиційної системи охолодження, яку використовують в житлових приміщеннях, але на більш складнішому рівні.

Вибираючи промислові кондиціонери або напівпромислові, треба враховувати багато факторів, починаючи від розміру будівлі і закінчуючи потребами клімат-контролю для конкретного приміщення та естетичним виглядом системи кондиціонування повітря.

Для промислових приміщень хорошими варіантами будуть канальні та касетні системи охолодження стельового типу.

Кондиціонери промислові у вигляді канальних блоків ідеально підходять для середовища, де є підвісні стелі, оскільки це дає змогу встановлювати блоки непомітно. Цей ненав’язливий вигляд у поєднанні з низьким рівнем шуму та енергоефективністю робить їх ідеальним рішенням, коли мова йде про великі комерційні приміщення.

Кондиціонер промисловий касетного типу так само, як і канальний тихий та енергоефективний. Завдяки подвійним опціям охолодження та опалення вони є чудовим рішенням для контролю клімату в промислових умовах.

Компанія «Територія Сервісу» має багаторічний досвід у кліматичній галузі, і ми розуміємо важливість надійного промислового кондиціонування повітря. Наш інтернет-магазин пропонує великий асортимент енергоефективних кондиціонерів повітря для промислової сфери, а також повний пакет послуг: від встановлення до регулярного технічного обслуговування та швидкого ремонту.

Наша робота спрямована для створення комфортних робочих умов, щоб кожен, хто працює на заводі, міг насолоджуватися чистим і здоровим повітрям на роботі. Це покращить здоров’я, самопочуття та продуктивність усіх співробітників.

Ми чітко розуміємо, що кожна промислова будівля різна, але наші спеціалісти знаходять рішення для будь-якого приміщення та задовольнять всі ваші потреби.