Модуль Wi-Fi

Бренд: TCL
Номер: Модуль Wi-Fi
1 500грн
$37
34
В наявності
Опис

Це опція, що дозволяє управляти кондиціонером дистанційно з мобільного телефону за допомогою Wi-Fi мережі.

Встановивши спеціальний додаток на смартфон на базі iOS або Android ви зможете включити/вимкнути кондиціонер, вибрати режим роботи, температуру, швидкість потоку повітря, положення жалюзі та інше.

Опис
TCL WI-FI модуль для віддаленого управління встановлюється у внутрішній блок кондиціонера.
Модуль WI-FI для кондиціонера, допомагає підключитися до інтернету і налаштувати кондиціонер через хмарний сервіс. Дана функція, що перетворює кондиціонер в інтерактивний пристрій, підключений до Інтернет по мережі Wi-Fi.\

Використовуючи цей пристрій, Ви можете контролювати роботу кондиціонера за допомогою мобільних телефонів, планшетних комп'ютерів або ноутбуків під управлінням операційної системи iOS або Android.
 
У сучасних умовах, коли електронні пристрої постійно вдосконалюються, з'являються все нові способи управління різними системами, в тому числі і такими як спліт-системи. Так на нинішньому етапі розвитку технологій сумісних з інтернетом компанією TCL розроблений модуль Wi-Fi, який встановлюється в внутрішній блок спліт-системи. Установить такий модуль можна в любий кондиціонер, в якому є така опція. Щоб задіяти даний модуль потрібно встановити програмне забезпечення на любий смартфон чи  планшет. Після цього можна приступати до віддалений налаштуванням кондиціонера через Інтернет. 

Wi-Fi Модуль можна встановити тільки на кондиціонери, які оснащені функцією Wi-Fi ready.

Характеристики
WIFI модуль
WIFI
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід