Кондиціонери врятують світ

Спершу, як вибрати кондиціонер для домашнього комфорту, ви повинні знати про нього трохи більше. Тому, що принцип роботи кондиціонера полягає не тільки у змозі охолоджувати, він також може обігрівати приміщення, використовуючи функцію теплового насоса. І якщо ви цього не знали, а найпростіша модель кондиціонера вже висить на вашій стіні – ви втратили дуже багато.

Як працює кондиціонер?

Існує багато помилкових уявлень про роботу кондиціонерів. Більшість вважають, що вони самостійно створюють холод, знижуючи температуру повітря. Насправді все не так. Кондиціонер не створює ніякого холоду. Все, що він робить для охолодження вашого будинку – це виводить тепло з житлових приміщень у навколишнє середовище.

Кондиціонер з функцією теплового насоса повітря-повітря

Чому зараз питання про кондиціонер, як вибрати, де купити, скільки він коштує, настільки актуальні? Відповідь ховається дуже близько, а саме – у економії під час опалювального сезону. Кондиціонери з функцією теплового насоса працюють за зворотним циклом, пропонуючи як холод, так і тепло. За допомогою такого способу у вас з’являється хороша можливість забезпечувати ідеальний клімат-контроль протягом року та одночасно економити


Як користуватися кондиціонером на обігрів та охолодження?

Кондиціонери з функцією теплового насоса фільтрують і осушують навколишнє повітря, щоб обігріти ваш будинок взимку і охолодити влітку. Перед тим як вибрати кондиціонери вам слід розглянути докладніше, як вони працюють.

Опалення

Коли кондиціонер увімкнено  на обігрів, холодоагент пропускається через зовнішній змійовик, поглинаючи тепло зовнішнього повітря. Потім він перекачується компресором в конденсатор. Коли холодоагент стискається, відбувається процес нагрівання і гаряче повітря викачується вентилятором у приміщення. Взимку кондиціонер витягує тепло із зовнішнього повітря і затягує його всередину. Він ефективно обігріватиме ваш будинок, навіть коли зовнішня температура опуститься до -35℃.

Охолодження

У режимі охолодження кондиціонер працює з точністю навпаки. Він поглинає тепло з повітря у вашому домі та викачує його назовні, залишаючи ваш будинок прохолоднішим. Сучасні кондиціонери можуть охолоджувати ваш будинок при температурах до +40 ℃.

Переваги та недоліки кондиціонерів з функцією теплового насоса

Переваг таких кондиціонерів повітря є набагато більше, аніж недоліків. Тому, вони є найпопулярнішими і найекономнішими системами опалення та охолодження сьогодні!

  • Основна перевага системи кондиціонування повітря з функцією теплового насоса полягає в тому, що вона економічно вигідна з точки зору споживання електроенергії. Це пояснюється тим, що система використовує тепло, що поглинається з повітря навколишнього середовища, тоді як газові або електричні обігрівачі виробляють тепло, споживаючи паливо.
  • Багато сучасних кондиціонерів оснащені інверторною технологією, яка допомагає створити один з найбільш енергоефективних способів опалення та охолодження вашого будинку за допомогою електроенергії. Чим відрізняється інверторний кондиціонер від звичайного? На відміну від звичайного кондиціонера, інверторні плавно регулюють потужність, щоб швидше досягти бажаної температури, а потім стабільно підтримують її для безперервного комфорту. Таким чином інверторний кондиціонер економить набагато більше енергії.
  • Кондиціонери з функцією обігріву більш ефективні, ніж портативні електричні обігрівачі, які здаються на перший погляд дешевими, але насправді вони дорожчі в експлуатації. Багато портативних обігрівачів призначені лише для того, щоб обігрівати невелику ділянку і тепло не буде виходити на ширшу площу.
  • Особливою перевагою такого кондиціонера є те, що він стає для вас єдиною і нероздільною системою для обігріву та охолодження вашого будинку, за який ви платите лише один раз, а користуєтеся двома функціями. Все, що вам потрібно зробити, це змінити режим пристрою на охолодження чи опалення.
  • Більшість виробників систем кондиціонування повітря розробляють технологію для зниження робочого шуму, максимізуючи комфорт для всієї сім’ї.
  • Сучасні кондиціонери використовують новий холодоагент R32, який зменшує відсоток шкідливих викидів для озонового шару утричі, ніж R410A.
    R32 фреон відповідає європейським екологічним шаблонам і вважається найбезпечнішим для людини.

Недоліки:

Один з найбільших недоліків усіх кондиціонерів – це безпосередня залежність від електроенергії. Якщо у вашому будинку планується відключення електрики на певний час, або раптово виникне серйозна поломка – кондиціонер у сильну спеку вас не врятує.

Також варто наголосити і на вартість. Кондиціонери, які працюють за принципом теплового насоса повітря-повітря зазвичай дорожчі, ніж звичайні. Але вони свою цінову вартість компенсують одразу після декількох разів користування.

Як підібрати кондиціонер?

Добре підібраний кондиціонер – це вигідна інвестиція в комфорт і здоров’я. Якщо ви не знаєте який кондиціонер вибрати, що таке інверторний кондиціонер, як встановити кондиціонер, як почистити кондиціонер, не приймайте рішення самостійно. Зверніться до спеціалістів нашої компанії, яка має великий досвід та хорошу репутацію з кондиціонування повітря в Івано-Франківську. Ми розкажемо вам все про кондиціонери і допоможемо підібрати для вас найкращий. Дізнайтеся більше про те, як вибрати кондиціонер для квартири онлайн у відкритому чаті або зателефонуйте до нашого менеджера.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід