Нагрівальний мат GrayHot 150 12,8 м2

Бренд: Woks
Номер: 47562
12 090грн
$289
264
В наявності
Площа обігріву, м2 10 - 15
Опис

Gray Hot - це абсолютно новий інноваційний тепла підлога від лідера кабельної продукції заводу "Одескабель". Завдяки новим технологіям, використанні українських складових, і оптимізації товарного запасу (секції кабелю GreyHot використовуються для виробництва нагрівальних матів) вдалося отримати відмінне поєднання ціни та якості.

Gray Hot має абсолютно надійну, можна сказати антивандальную муфту, аналогічну Woks, яку складно пошкодити навіть молотком.

Гарантія на кабель і мати Gray Hot - 15 років від українського заводу виробника ПАТ "Одескабель".

Призначається для комфортного і основного обігріву житлових, робочих і громадських приміщень. Gray Hot - нагрівальний мат являє собою тонкий резистивний кабель, вплетений в пластикову сітку. Основною перевагою мату є його зручний монтаж, легко розміщується на площі обігріву та вкривається під тонким шаром клею для плитки.

Для полегшення укладання, найбільш затребувана потужність 150 Вт/м2 випускається у вигляді нагрівального мату (кабель на сітці). Такий мат може бути покладений на глибині 16 мм від поверхні підлоги, і більш.

Тим, хто вибирає кабель Grey Hot, не потрібно піклується про зміну кроку укладання в залежності від присутності теплоізоляції. Пол буде теплим в будь-якому випадку, а теплоізоляція просто зменшить його втрати.

Незважаючи на малий розмір нагрівального кабелю (середній діаметр Grey Hot - 5мм), він має високу тепловіддачу за рахунок нової конструкції і застосування особливих матеріалів.

Номенклатура Grey Hot має всього 15 різних кабелів, а для виробництва іншого теплої підлоги, наприклад Woks, необхідно 40 типів кабелю. Ця обставина значно скоротило час виготовлення і знизило собівартість виробництва.

Нагрівальний кабель Gray Hot має суцільний захисний екран і симетричне температурне поле.

Всі вироби мають ступінь вологозахищеністю IPX7.

Характеристики
Площа обігріву, м2
10 - 15
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід